Vestavná lednice Kluge KC2256J

Lednice s mrazákem Vestavná lednice Kluge KC2256J nabízí kapacitu 181 l pro uchování potravin v chladící části a 68 l v mrazící části.... více informací »
Vestavná lednice Kluge KC2256J
Značka: Kluge
13 085 Kč
Ověřit dostupnost
Lednice s mrazákem Vestavná lednice Kluge KC2256J nabízí kapacitu 181 l pro uchování potravin v chladící části a 68 l v mrazící části....

Lednice s mrazákem Vestavná lednice Kluge KC2256J nabízí kapacitu 181 l pro uchování potravin v chladící části a 68 l v mrazící části. Spotřebič je vybaven automatickým odmrazováním, takže vám ušetří nejen práci, ale i čas. Vnitřní prostor je rozdělen pomocí 4 polic, které jsou vyrobeny z tvrzeného skla. Ve dveřích můžete ukládat potraviny do 3 přihrádek a nechybí zde ani držák na lahve. V mrazící části můžete potraviny ukládat do 3 průhledných zásuvek. Velký mrazící výkon Výkonný kompresor, izolace a kvalitní mrazící okruh s vyšší rychlosti oběhu chladiva zajišťují vysoký mrazící výkon. Díky tomu jsou potraviny rychleji zmrazené, sníží se tak riziko zkažení a potraviny si zachovají veškerou vůni, chuť i živiny. LED osvětlení Díky vnitřnímu LED osvětlení, které posvítí na každý kout, budete mít vždy přehled o uložených potravinách. Oproti klasickým žárovkám je toto osvětlení nejen velmi úsporné (to až o 80%), ale také nabízí delší životnost. Nízká hlučnost Lednice Kluge KC2256J je vybavena izolačními materiály, které snižují hladinu hluku. Hlučnost se pohybuje pouze na pouhých 38 dB, takže se nestane spotebičem, o kterém byste neustále věděli a slyšeli jej.

Výjimečný produkt Vestavná lednice Kluge KC2256J od top značky Kluge snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní trvale výhodně. K sehnání zrovna v akci za 13 085 Kč.