Vestavná mikrovlnná trouba Amica TMI 25 AXX

Výkonný pomocník Vestavná mikrovlnná trouba Amica TMI 25 AXX se pyšní objemem 25 l a stane se nepostradatelným pomocníkem ve vaší kuchyni. Vhodná... více informací »
Vestavná mikrovlnná trouba Amica TMI 25
Značka: Amica
8 999 Kč
Ověřit dostupnost
Výkonný pomocník Vestavná mikrovlnná trouba Amica TMI 25 AXX se pyšní objemem 25 l a stane se nepostradatelným pomocníkem ve vaší kuchyni. Vhodná...

Výkonný pomocník Vestavná mikrovlnná trouba Amica TMI 25 AXX se pyšní objemem 25 l a stane se nepostradatelným pomocníkem ve vaší kuchyni. Vhodná je nejen pro rozmrazování a ohřívání, ale pomocí 8 přednastavených automatických programů si vždy vybere ten, který budete potřebovat. Trouba o maximálním příkonu 900 W nabízí 5 možností nastavení mikrovlnného výkonu. Jednoduché ovládání Vestavná mikrovlnná trouba Amica TMI 25 AXX má jednoduché ovládání, které zvládne opravdu každý. Za pomocí senzorového ovládání se jednoduše obsluhuje lehkým dotykem prstu. Otevírání dveří je komfortní, díky pouhému doteku senzorového tlačítka.

Velmi žádaný výrobek Vestavná mikrovlnná trouba Amica TMI 25 AXX s pečetí kvality od značky Amica můžete sehnat v naší nabídce za výhodné peníze! Výhodně za skvělou cenu 8 999 Kč.