Vestavná mikrovlnná trouba Mora VMT 445 W OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vestavná mikrovlnná trouba Mora VMT 445 W Vestavnou... více informací »
Vestavná mikrovlnná trouba Mora VMT 445
Značka: neuvedeno
6 260 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vestavná mikrovlnná trouba Mora VMT 445 W Vestavnou...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vestavná mikrovlnná trouba Mora VMT 445 W Vestavnou mikrovlnku od Mory si zajisté oblíbíte pro její moderní bílý design, jednoduchost ovládání i bohatý výčet programů a funkcí. V nerezovém vnitřku trouby o objemu 25 litrů je umístěn otočný talíř s průměrem 315 mm. Mikrovlnka nabízí celkem 5 stupňů výkonu s maximálním dosahem 900 W. Pokud byste se rozhodli využít funkci grilu, vyvine trouba výkon dokonce 1200 W. Ke grilování máte navíc k dispozici speciální rošt, který vám usnadní přípravu lahodného kuřete. Můžete se těšit také na funkci automatického rozmrazování podle času a hmotnosti, dětský zámek nebo funkci Eco Clean na čištění trouby. Elektronické ovládání je doplněn o LED displej, který bude mít využití především jako časovač nebo hodiny.
Ve slevě tento kousek máte možnost najít zrovna na webu zařazený v rubrice vestavné mikrovlnné trouby. Nyní si můžete vybrat zcela nové zboží z naší sekce ve výhodné akci. To není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další kousky od značky neuvedeno. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Značka neuvedeno má v nabídce vynikající výrobky.! Však to vidíte sami.

Tento akční produkt Vestavná mikrovlnná trouba Mora VMT 445 W OBAL POŠKOZEN od výrobce se skvělou pověstí neuvedeno máte možnost koupit teď za výprodejovou cenu! Výhodně za cenu 6 260 Kč.