Vestavná myčka nádobí BEKO DIN26410, 60 cm, 14 sad OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vestavná myčka nádobí BEKO DIN26410, 60 cm, 14 sad... více informací »
Vestavná myčka nádobí BEKO DIN26410
Značka: Beko
7 971 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vestavná myčka nádobí BEKO DIN26410, 60 cm, 14 sad...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vestavná myčka nádobí BEKO DIN26410, 60 cm, 14 sad Vestavná myčka nádobí BEKO DIN26410 se stane skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. O nádobí se stará šetrně, rychle a efektivně. Můžete se těšit na spoustu funkcí, které vám zjednoduší život a ušetří čas. 14 sad Myčka nabízí celkem 6 programů, ze kterých si zcela jistě vždy vyberete vhodný v danou chvíli. Poskytuje dostatečně velký prostor pro 14 sad nádobí. Automatické programy se dokonale postarají o ideální nastavení spotřeby vody, teplotu vody a dobu oplachování, vždy podle intenzity znečištěni. Skvělý pomocník Speciální násypka byla navržena tak, aby bylo dávkování mycího prostředku co nejefektivnější. Funkce Odložený start lze využít až v horizontu 24 hodin, což umožní efektivní nakládání s vaším časem. Glass Case automatický systém zajistí šetrné zacházení se skleněným nádobím. Užitečné funkce Mezi další užitečné funkce zcela jistě patří Fast+, která zkrátí dobu mycího cyklu. Extra sušení Steam Gloss se postará o efektivní vysoušení vnitřních prostor myčky a její náplně, dále je k dispozici funkce Poloviční náplň, která přizpůsobí množství vody a celkový čas jednotlivých cyklů v případě, že nemáte myčku zcela naplněnou. Acrobat Myčka nádabí BEKO DIN26410 obsahuje dva koše, přičemž jeden z nich je Acrobat, u nějž je možné nastavoat tři polohy a přizpůsobit si myčku dle vlastních preferencí a potřeb. Samotné ovládání myčky je velice jednoduché a intuitivní, díky LCD displeji a LED signalizaci provozu na podlahu. ProSmart Dětský zámek zabrání nechtěnemů otevření a nastavování. Myčka je vybavena vysoce výkonným invertorovým motorem ProSmart, který zajistí plynulý a bezchybný provoz. InnerClean Program InnerClean se postará o čistotu vnitřních prostor myčkym, díky použití vysoké teploty vody, která zlikviduje případné bakterie. Dlouhá životnost a nízké náklady Malá spotřeba, nízká hlučnost a dlouhá živtonost. Myčka Beko myslí na vaši peněženku i životní prostředí. Invertorový motor ProSmart™ myčky Beko garantuje dlouhodobou kvalitu a spolehlivost, což potvrzuje 10letá záruka. Registrovat zakoupenou myčku Super produkt Vestavná myčka nádobí BEKO DIN26410, 60 cm, 14 sad OBAL POŠKOZEN lze zakoupit aktuálně na našich stránkách zařazený v kategorii vestavné myčky. Získejte jiné produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu! To ale však není vše, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další kousky od značky Beko. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Beko má ve stále nabídkce vysoce kvalitní produkty se zárukou. A tady je důkaz!

Ve slevě kousek Vestavná myčka nádobí BEKO DIN26410, 60 cm, 14 sad OBAL POŠKOZEN od výrobce se zárukou kvality Beko snadno seženete teď za akční cenu. Stojí teď u nás 7 971 Kč.