Vestavná myčka nádobí Beko DIN28430, A+++,60cm,14sad OBAL POŠKOZE

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Fotografie je ilustrativní, tento model je k dispozici bez... více informací »
Vestavná myčka nádobí Beko DIN28430
Značka: Beko
11 486 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Fotografie je ilustrativní, tento model je k dispozici bez...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Fotografie je ilustrativní, tento model je k dispozici bez dekoru, tedy bez krytu dvířek. Dopřejte svým rukám odpočinek Přenechejte špinavé nádobí vestavné myčce Beko DIN28430, která se řadí do nejúspornější energetické třídy A+++, čímž šetří vaše finance i životní prostředí. Pojme až 14 sad nádobí, takže se hodí i pro početnější rodiny. K dispozici máte 7 mycích programů. Hlučnost se pohybuje kolem pouhých 44 dB, takže se ji nebudete muset bát zapnout i přes noc a nestane se, že by někoho rušila. ProSmart invertorový motor Špičková technologie invertorového motoru ProSmart v myčce Beko DIN28430 vám přináší nízkou hlučnost, vysoký mycí výkon, nízkou spotřebu elektřiny a dlouhou životnost. AquaIntense Spotřebič je vybaven mycím ramenem AquaIntense s rotační tryskou, která umyje i ty nejšpinavější kousky nádobí až 5x účinněji. Díky vysokému tlaku vody bez problému umyje hrnce, pánve nebo připálené jídlo. Poloviční náplň Díky této praktické funkci již nemusíte čekat, až se naplní celá myčka. S touto funkcí můžete částečně naplnit jak horní, tak spodní koš a přesto dosáhnout nejlepšího výsledku. Program Quick & Shine Jedinečný program Quick&Shine umyje celou náplň myčky za 58 minut. Už nemusíte čekat několik hodin, až budete mít nádobí připravené k dalšímu použití. Program využijete zejména, pokud budete potřebovat rychle čisté nádobí v průběhu rodinné oslavy nebo při pořádání večírku. Snadné plnění Pro zajištění ještě větší flexibility při plnění myčky, lze velice jednoduše složit stojany na talíře. Zůstane vám tak více prostoru pro větší kusy nádobí. Robustní mycí rameno Myčka disponuje spodním silným mycím ramenem pro ještě větší účinnost při mytí nádobí. Silný a přesný proud vody zajistí dokonale čisté nádobí, žádná špína už nebude mít šanci. Program Auto Speciálně navržený program Auto, díky řadě senzorů automaticky zjistí úroveň znečištění a na základě toho zvolí vhodný mycí cyklus. Nádobí je tak dokonale umyté s minimální spotřebou vody a energie. Fast + Inteligentní funkce Fast+ až 3x zrychluje mycí program. Dává vám tak více času na důležitější věci než je mytí nádobí. Výškově nastavitelný koš Acrobat Horní koš lze jednoduše výškově nastavit do 3 poloh. A to, i pokud je koš plný nádobí. Povedený produkt Vestavná myčka nádobí Beko DIN28430, A+++,60cm,14sad OBAL POŠKOZE dostanete ještě tu na stránkách ve známé rubrice vestavné myčky. Prozkoumejte oblíbené produkty ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce další kvalitní kousky od dodavatele Beko. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Beko dodává kvalitní produkty ! Vždyť to vidíte sami.

Tento diskontní výrobek Vestavná myčka nádobí Beko DIN28430, A+++,60cm,14sad OBAL POŠKOZE od značky s tradicí a dobrou pověstí Beko snadno můžete získat v naší internetové nabídce za extra cenu! K sehnání zrovna v akci za 11 486 Kč.