Vestavná myčka nádobí Bosch SPI4HMS61E, 45 cm

Přenechte mytí nádobí myčce Plně vestavná myčka Bosch SPI4HMS61E se postará o špinavé nádobí za vás. Se svou kapacitou pojme až 10 jídelních... více informací »
Vestavná myčka nádobí Bosch SPI4HMS61E
Značka: Bosch
16 142 Kč
Ověřit dostupnost
Přenechte mytí nádobí myčce Plně vestavná myčka Bosch SPI4HMS61E se postará o špinavé nádobí za vás. Se svou kapacitou pojme až 10 jídelních...

Přenechte mytí nádobí myčce Plně vestavná myčka Bosch SPI4HMS61E se postará o špinavé nádobí za vás. Se svou kapacitou pojme až 10 jídelních sad, takže se zbavíte veškerého špinavého nádobí. Nadchne vás svým příjemně tichým provozem pouze 44 dB. Řadí se do energetické třídy E a šetří tak nejen vaše finance, ale i životní prostředí. Extrémně tichý provoz Vestavná myčka je vybavena výkonným motorem EcoSilence DriveTM, který zajišťuje velmi tichý a účinný provoz s nízkou spotřebou energie. Systém EcoSilence Drive™ pracuje bez kartáčů, velmi tiše a zaručuje špičkové výsledky. Méně vody, méně energie, ale větší výkon Proplachovací technologie ActiveWater maximalizuje účinnost a zajišťuje ekologické oplachování pro dokonalý výsledek mytí. Cíleným rozložením vody, optimalizovanou filtrační technologií, rychlejším ohříváním a vyšší výkonností čerpadla zajišťující dokonalejší cirkulaci vody, šetříte vodu a energii. Automatická detekce skvrn Systém AquaSensor reguluje spotřebu vody podle druhu a síly zašpinění nádobí. Cirkulující voda je kontrolována pomocí světelného paprsku, který zjišťuje přítomnost částeček potravin, tuků nebo čisticího prostředku. Podle aktuální situace myčka rozhodne, zda bude v procesu oplachování pokračovat či nikoliv. Automatický program Spotřebič Bosch SPI4HMS61E je vybaven automatickým programem, který nastaví spotřebu vody, teplotu a dobu oplachování dle zašpinění nádobí. Tento způsob umývání zajistí nejlepší výsledky mytí a zároveň šetří vodu a energii. Šetrné mytí skla Inovativní program na mytí skla vám zajistí zářivě čisté sklenice. Jemné mytí zanechá sklenice čisté bez dalšího zbytečného leštění. Bezpečnostní systém Systém Aqua stop zahrnuje dvouvrstvou přívodní hadici, bezpečnostní ventil a podlahovou vanu s plovákovým spínačem zajišťující 100% ochranu proti poškození vodou. Dávkovací asistent Dávkovací asistent přináší optimální mycí výsledky a tišší mytí. Čisticí prostředek se přesune ze zásobníku na čisticí prostředky do speciální záchytné misky v horní části koše, kde se zcela rozpustí. Funkce odložený start Zvolte si program a na ovládacím panelu jednoduše nastavíte požadovaný start spuštění. Začátek mytí lze posunout až o 24 hodin. Nechybí zde ani elektronické ukazatele nedostatku soli a leštidla. Ovládejte myčku, i když nejste doma Myčky Bosch s inteligentním připojením Vám usnadní každodenní život. Technologie Home Connect s funkcí snadného startu doporučí vždy ten pravý program přímo z mobilu, nebo tabletu. Nemusíte myslet na to, kolik vám zbývá tablet, aplikace Home Connect je bude počítat za vás. V případě nutnosti servisního zásahu využijte vzdálenou diagnostiku a nechte zkontrolovat vaši myčku přes internet. Můžete ji také ovládat hlasem díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa. Anebo prostě jen sledujte notifikace v mobilu, ať víte, za jak dlouho bude nádobí umyté. Chytrá podpora, chytré řešení, to je Home Connect. Nyní ve všech nových myčkách Bosch.

Super produkt Vestavná myčka nádobí Bosch SPI4HMS61E, 45 cm od skvělé značky Bosch jednoduše můžete najít v naší aktuální nabídce za příznivou cenu! Akční cena od 16 142 Kč.