Vestavná myčka nádobí Electrolux EEG48300L, 60cm

SateliteClean Vaše nádobí bude zářit čistotou díky systému SatelliteClean, který nabízí až třikrát lepší výsledky, než je... více informací »
Vestavná myčka nádobí Electrolux EEG48300L
Značka: Electrolux
16 490 Kč
Ověřit dostupnost
SateliteClean Vaše nádobí bude zářit čistotou díky systému SatelliteClean, který nabízí až třikrát lepší výsledky, než je...

SateliteClean Vaše nádobí bude zářit čistotou díky systému SatelliteClean, který nabízí až třikrát lepší výsledky, než je běžné. Dvojitě rotující rameno neustále mění úhel ostřiku, proto i objemnější nádobí bude dobře umyto. AutoSense – chytrá volba Program AutoSense upraví cyklus na míru každé náplni. Inteligentní snímače vyhodnotí množství vloženého nádobí a míru jeho znečištění a podle toho automaticky nastaví délku, teplotu i spotřebu vody. Veškeré nádobí čisté Díky systému GlassCare vyjmete vaše sklenice pokaždé bezpečně a zářivé. Horní koš je uzpůsoben tak, aby každá sklenice držela bezpečně na místě a byla chráněna před vibracemi a rozbitím. Dolní koš nabízí ochranu prostřednictvím držáku GlassHolder, do kterého můžete vložit dokonce i ty největší sklenice s nejdelšími nožkami. Přirozené sušení Perfektní sušení přináší technologie AirDry, která využívá přirozený vzduch k dokončení sušení. Ke konci programu se dvířka myčky pootevřou o 10 cm. Tím zajišťuje volné proudění vzduchu k nádobí, které je tak až 3x lépe vysušeno než při sušení se zavřenými dveřmi. Zásuvka MaxiFlex Zásuvka MaxiFlex je navržena tak, aby pojala příbory a náčiní různých tvarů a rozměrů. Ať už jsou velké, nebo atypicky tvarované, do hluboké zásuvky a s pomocí nastavitelných dělicích příček uložíte k důkladnému mytí vše potřebné. Jednoduché ovládání QuickSelect představuje snadný způsob, jak upravit a spustit mycí program. Posuvným tahem zvolíte délku programu a poklepáním přidáte různě volitelné funkce – jednodušší už to být nemůže. Přehled o mytí Tento indikátor vás v tichosti informuje o aktuálním stavu mycího programu. Zvukovou signalizaci můžete snadno přeslechnout, ale světelné body promítané na podlaze pod spotřebičem nepřehlédnete. Když svítí červená, program běží, když zelená, je hotovo.Hodně žádaný produkt Vestavná myčka nádobí Electrolux EEG48300L, 60cm můžete nakoupit snadno tady a teď na našich stránkách v sekci volně stojící myčky! Nyní najdete ještě další kousky z této známé sekce jednoduše online! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od značky Electrolux. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Electrolux má v nabídce prvotřídní výrobky !

Unikátní produkt Vestavná myčka nádobí Electrolux EEG48300L, 60cm od kvalitního výrobce Electrolux máte možnost nakoupit aktuálně na našich stránkách za akční cenu! Aktuálně za super cenu 16 490 Kč.