Vestavná myčka nádobí Electrolux EEG62310L,45cm,9 sad OBAL POŠKOZ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. AirDry suší až třikrát lépe Nová technologie AirDry... více informací »
Vestavná myčka nádobí Electrolux EEG62310L
Značka: neuvedeno
14 716 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. AirDry suší až třikrát lépe Nová technologie AirDry...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. AirDry suší až třikrát lépe Nová technologie AirDry využívá přirozeného proudění vzduchu k dokončení sušení. Dvířka myčky se před koncem programu pootevřou o 10 cm, aby mohl vzduch volně proudit. To přináší až třikrát lepší výsledky než sušení se zavřenými dvířky. AutoSense – chytrá volba Program AutoSense upraví cyklus na míru každé náplni. Inteligentní snímače vyhodnotí množství vloženého nádobí a míru jeho znečištění a podle toho automaticky nastaví délku, teplotu i spotřebu vody. Systém SatelliteClean Vaše nádobí bude zářit čistotou díky satelitnímu sprchovacímu ramenu SatelliteClean®, které nabízí až třikrát lepší výsledky, než je běžné. Dvojitě rotující rameno neustále mění úhel ostřiku, proto i objemnější nádobí bude dobře umyto. 30minutový program Rychlý 30minutový program je ideální, když máte například nečekanou návštěvu, nebo jen potřebujete narychlo umýt nádobí. Tento rychlý program precizně umyje nádobí, bez ohledu na krátkou dobu mytí. Šetrné mytí skla S držáky SoftGrips a hroty SoftSpikes již nepotřebujete trávit čas ručním mytím křehkého skla. Měkký materiál šetrně drží sklenice bezpečně a jistě na místě a chrání je před popraskáním a rozbitím. Intuitivní ovládání Intuitivní ovládání QuickSelect přináší snadný způsob, jak upravit a spustit mycí program. Posuvným tahem zvolíte délku programu a poklepáním přidáte různě volitelné funkce. Indikátor stavu mytí Myčka vás pomocí paprsku „Beam on floor“ v tichosti informuje o aktuálním stavu mycího programu. Zvukovou signalizaci můžete snadno přeslechnout, ale světelný bod promítaný na podlaze pod spotřebičem nepřehlédnete. Když svítí červená, program běží, když zelená, je hotovo. Vysoce kvalitní produkt Vestavná myčka nádobí Electrolux můžete získat bezstarostně tady na stránkách ve známé sekci vestavné myčky. Nyní si můžete vybrat nové výrobky z této oblíbené sekce za báječnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další produkty od výrobce neuvedeno. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka neuvedeno vás obohatí o velmi kvalitní výrobky..

Ve slevě tento produkt Vestavná myčka nádobí Electrolux EEG62310L,45cm,9 sad OBAL POŠKOZ od dodavatele s dlouholetou historií neuvedeno máte možnost získat zrovna dnes skutečně výhodně! Cena již od 14 716 Kč.