Vestavná myčka nádobí Electrolux EEM68510W, B,60cm,14sad

Příborová zásuvka MaxiFlex Zásuvka MaxiFlex poskytuje spoustu místa nejen pro příbory, ale i kuchyňské náčiní různých tvarů... více informací »
Vestavná myčka nádobí Electrolux
Značka: Electrolux
23 990 Kč
Ověřit dostupnost
Příborová zásuvka MaxiFlex Zásuvka MaxiFlex poskytuje spoustu místa nejen pro příbory, ale i kuchyňské náčiní různých tvarů...

Příborová zásuvka MaxiFlex Zásuvka MaxiFlex poskytuje spoustu místa nejen pro příbory, ale i kuchyňské náčiní různých tvarů a velikostí. Zásuvka je dostatečně hluboká, navíc sofistikovaně dělená přepážkami, takže vkládání drobného nádobí bude vždy perfektně organizované a bezproblémové. Bezpečné mytí skleněného nádobí S držáky SoftGrips a hroty SoftSpikes se nemusíte bát mýt v myčce i křehké sklo. Vaše oblíbené sklenice budou během mytí bezpečně zafixované a chráněné před popraskáním a rozbitím. Ukazatel stavu mytí Myčka vás díky paprsku Beam on floor informuje o aktuální fázi programu. I když přeslechnete zvukovou signalizaci po ukončeném mytí, tento indikátor promítající světelný bod na podlahu nepřehlédnete. Pokud svítí červeně, znamená to, že program běží. Když zezelená, nádobí je umyté. Intuitivní ovládání QuickSelect S dotykovým ovládáním nastavíte program rychle a snadno. Například posuvným tahem zvolíte délku cyklu nebo poklepáním přidáte požadovanou funkci. Odstranění bakterií S funkcí ExtraHygiene dosáhnete maximální čistoty. Tento program zahřeje vodu na teplotu 69 °C a díky této vysoké teplotě dojde k likvidaci veškerých bakterií uvnitř myčky. Program je vhodný zejména pro domácnost s malými dětmi a alergiky.
Vynikající výrobek Vestavná myčka nádobí Electrolux EEM68510W, můžete pořídit snadno na našem webu v oblíbené kategorii vestavné myčky! Najděte si ještě další produkty z této známé rubriky za parádní cenu.

Hodně žádaný produkt Vestavná myčka nádobí Electrolux EEM68510W, B,60cm,14sad od spolehlivé značky Electrolux lze zakoupit momentálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 23 990 Kč.