Vestavná myčka nádobí Gorenje GV561D10,45cm, 11 sad VADA VZHLEDU,

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Rychlé mytí Míváte často návštěvy s větším počtem hostů?... více informací »
Vestavná myčka nádobí Gorenje
Značka: neuvedeno
11 171 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Rychlé mytí Míváte často návštěvy s větším počtem hostů?...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci. Rychlé mytí Míváte často návštěvy s větším počtem hostů? Funkce SpeedWash je pro takové příležitosti ideální! Za rekordních 15 minut bez problémů umyjete větší množství mírně zašpiněného nádobí, které můžete hned opět použít. Nedostatek čistých talířů, sklenic či příborů vám už nebude narušovat dobře rozběhnutou párty ani oslavu. Funkce TotalDry Po dokončení programu dojde k automatickému pootevření dvířek myčky. Díky tomu zbytková pára uniká ven, takže následné sušení nádobí je ještě efektivnější. Efektivní využití košů Díky systému Click-Clack můžete horní koš nastavit o úroveň výš a vytvořit tak více místa ve spodním koši pro ty největší kusy nádobí. 3 v 1 Po jednoduché aktivaci funkce 3 v 1 myčka automaticky přizpůsobí cyklus mytí a bez použití leštidla. Jestliže používáte práškový nebo gelový mycí přípravek, dojde k uvolnění leštidla, aby se umožnilo dosažení dokonalých výsledků mytí a dokonalého lesku. Ochrana proti vytopení Velmi užitečnou výbavou myčky Gorenje GV561D10 je bezpečnostní systém AquaStop, který brání úniku vody. Díky této funkci můžete nechat zařízení pracovat i bez dozoru. Pokud AquaStop zachytí vytékající vodu, automaticky zastaví její další přívod do myčky a současně odčerpá zbytkovou vodu pryč ze spodku spotřebiče. Samočistící filtr Filtr myčky prochází automatickou údržbou, při které se očistí od nanesených zbytků jídla. Nedochází tedy k jeho ucpání, které by mohlo bránit správnému fungování spotřebiče.

Tento vynikající kus Vestavná myčka nádobí Gorenje GV561D10,45cm, 11 sad VADA VZHLEDU, od značky s dlouholetou historií neuvedeno můžete sehnat momentálně v naši nabídce za příznivou cenu! Výhodně teď u nás za 11 171 Kč.