Vestavná myčka nádobí Guzzanti GZ 8702A

Vestavná myčka nádobí Guzzanti GZ8702A Myčky nádobí jsou bezesporu skvělým pomocníkem v každé kuchyni, zvlášť pokud máte děti a jste velká... více informací »
Vestavná myčka nádobí Guzzanti GZ
Značka: GUZZANTI
8 596 Kč
Ověřit dostupnost
Vestavná myčka nádobí Guzzanti GZ8702A Myčky nádobí jsou bezesporu skvělým pomocníkem v každé kuchyni, zvlášť pokud máte děti a jste velká...

Vestavná myčka nádobí Guzzanti GZ8702A Myčky nádobí jsou bezesporu skvělým pomocníkem v každé kuchyni, zvlášť pokud máte děti a jste velká rodina, nebo často pořádáte narozeninové sešlosti a zahradní párty. Dokážou vám ušetřit spoustu času tím, že nemusíte trávit třeba i hodiny mytím a utíráním velkého množství nádobí, ale ušetřený čas můžete věnovat právě dětem a rodině. Pro 9 sad nádobí Myčka Guzzanti GZ 8702A je určena pro vestavbu a její kapacita je 9 sad nádobí. Na výběr máte hned ze šesti programů, mezi které patří intenzivní, ECO, rychloprogram, předmytí, hodinový a šetrný, jistě si tak vždy vyberete ten nejvhodnější pro danou chvíli. Odložte si začátek mytí Mezi velké výhody patří i funkce odloženého startu, který lze odložit až o 24 hodin. S touto funkcí si můžete naplánovat, kdy přesně má myčka spustit mycí cyklus, díky tomu můžete přijít domů z práce, nádobí bude čerstvě umyto a na vás už jen zbývá jej vyskládat. Lehkost ovládání Spotřebič tvoří horní koš, který lze výškově nastavit, nastavitelný je i spodní koš a pro příbory je zde určen vyjímatelný koš. Ovládání je snadné a intuitivní a poslouží vám k tomu tlačítka na horní straně dvířek. Jakmile skončí mycí cyklus, myčka vás na to upozorní zvukovým signálem. Samozřejmostí je pak i ochrana proti přetečení nebo třeba dětská pojistka.
Zajímavý produkt Vestavná myčka nádobí Guzzanti GZ 8702A je k sehnání bez problémů tu na webu umístěný v sekci vestavné myčky! Nyní získáte akční produkty z naší sekce jednoduše online! Věhlasná značka GUZZANTI pro vás připravuje vynikající zboží Vždyť to vidíte sami! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od výrobce GUZZANTI. Najdete je níže na této stránce.

Diskontní produkt Vestavná myčka nádobí Guzzanti GZ 8702A od výrobce s dobrým jménem GUZZANTI máte možnost sehnat již dnes za skvělou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 8 596 Kč.