Vestavná myčka nádobí Guzzanti GZ 8705A

Vestavná myčka nádobí Guzzanti GZ8705A Myčky nádobí jsou bezesporu skvělým pomocníkem v každé kuchyni, zvlášť pokud máte děti a jste velká... více informací »
Vestavná myčka nádobí Guzzanti
Značka: GUZZANTI
9 986 Kč
Ověřit dostupnost
Vestavná myčka nádobí Guzzanti GZ8705A Myčky nádobí jsou bezesporu skvělým pomocníkem v každé kuchyni, zvlášť pokud máte děti a jste velká...

Vestavná myčka nádobí Guzzanti GZ8705A Myčky nádobí jsou bezesporu skvělým pomocníkem v každé kuchyni, zvlášť pokud máte děti a jste velká rodina, nebo často pořádáte narozeninové sešlosti a zahradní párty. Dokážou vám ušetřit spoustu času tím, že nemusíte trávit třeba i hodiny mytím a utíráním velkého množství nádobí, ale ušetřený čas můžete věnovat právě dětem a rodině. Pro 14 sad nádobí Myčka Guzzanti GZ 8705A je určena pro vestavbu a její kapacita je 14 sad nádobí. Na výběr máte hned ze šesti programů, mezi které patří intenzivní, ECO, rychloprogram, předmytí, hodinový a šetrný, jistě si tak vždy vyberete ten nejvhodnější pro danou chvíli. Odložte si začátek mytí Mezi velké výhody patří i funkce odloženého startu, který lze odložit až o 24 hodin. S touto funkcí si můžete naplánovat, kdy přesně má myčka spustit mycí cyklus, díky tomu můžete přijít domů z práce, nádobí bude čerstvě umyto a na vás už jen zbývá jej vyskládat. Lehkost ovládání Spotřebič tvoří horní koš, který lze výškově nastavit, nastavitelný je i spodní koš a pro příbory je zde určen vyjímatelný koš. Ovládání je snadné a intuitivní a poslouží vám k tomu tlačítka na horní straně dvířek. Jakmile skončí mycí cyklus, myčka vás na to upozorní zvukovým signálem. Samozřejmostí je pak i ochrana proti přetečení nebo třeba dětská pojistka.Kvalitní a žádaný produkt Vestavná myčka nádobí Guzzanti seženete snadno na stránkách v populární sekci vestavné myčky. Podívejte se na ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od výrobce GUZZANTI. Najdete je níže na této stránce. Věhlasná značka GUZZANTI představuje kvalitní výrobky. A to je teprve začátek.

Tento akční a ve slevě produkt Vestavná myčka nádobí Guzzanti GZ 8705A značky GUZZANTI pohodlně seženete zde teď za outletovou cenu. V současnosti za 9 986 Kč.