Vestavná pračka Beko WITV8712X0W, 8kg OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Čistá pračka stále jako nová Pračky Beko se umí postarat... více informací »
Vestavná pračka Beko WITV8712X0W
Značka: neuvedeno
13 861 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Čistá pračka stále jako nová Pračky Beko se umí postarat...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Čistá pračka stále jako nová Pračky Beko se umí postarat nejen o čistotu prádla, ale i samy o sebe. Program DrumClean+ je sestaven tak, aby rychlými a prudkými pohyby vody odstranil veškeré zbytky prášku, textiliií a aviváže a pračka tak byla stále čistá a věrně sloužila roky. Dlouhý život pračky bez vodního kamene Hi-tech topení v pračkách Beko zaručuje dlouhou funkčnost. Proti korozi a vodnímu kameni ho chrání poniklovaná vrstva, díky které má až 100x vyšší životnost oproti standardním topným tělesům a vy méně starostí. Šetrné praní každé textilie Buben AquaWave® má speciální vzorek bubnu, se kterým se nemusíte bát ani zatrhnutí silonek. Postará se o šetrné, ale důkladné vyprání, aby byly vaše oblíbené kousky čisté a stále jako nové. Použití páry Technologie SteamCure se postará nejen o bezchybné odstranění nečistot, ale také zajistí méně zmačkané prádlo díky využití páry, čímž vám ušetří práci při žehlení a zanechá vnitřní prostory pračky čisté.
Kvalitní a levný produkt Vestavná pračka Beko WITV8712X0W, 8kg OBAL POŠKOZEN lze nakoupit snadno tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci pračky! Nyní najdete ještě podobné zboží z naší kategorie v akci! Populární výrobce neuvedeno poskytuje vynikající produkty. za rozumné peníze! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Nový produkt Vestavná pračka Beko WITV8712X0W, 8kg OBAL POŠKOZEN od známé značky neuvedeno pohodlně nakoupíte v naší nabídce trvale výhodně! Akční ceny od 13 861 Kč.