Vestavná trouba AEG BES351110M

AEG BES351110M Vestavná trouba se pyšní objemem 71 litrů, který vám poskytne dostatek prostoru i pro přípravu větších porcí jídla. Velkou výhodou... více informací »
Vestavná trouba AEG BES351110M
Značka: AEG
13 490 Kč
Ověřit dostupnost
AEG BES351110M Vestavná trouba se pyšní objemem 71 litrů, který vám poskytne dostatek prostoru i pro přípravu větších porcí jídla. Velkou výhodou...

AEG BES351110M Vestavná trouba se pyšní objemem 71 litrů, který vám poskytne dostatek prostoru i pro přípravu větších porcí jídla. Velkou výhodou je přehledný displej, díky kterému budete mít vždy přehled o čase i pečení. Pečení ve více vrstvách Kruhové topné těleso zajišťuje rovnoměrné propečení pokrmů i při pečení ve více vrstvách najednou. Nezáleží na tom, zda máte v troubě jeden plech nebo plechy tři. Každá porce bude stejně propečená a chutná. Rovnoměrné pečení Využívejte efektivně energii i při vaření. Nový systém proudění vzduchu zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu, díky čemuž se trouba rychleji zahřeje a teplota pečení může být až o 20% nižší. Ušetříte tak nejen energii, ale i váš čas. XL plech Užijte si při pečení ještě větší komfort s XL plechem, na který se vám vleze mnohem více. Jeho plocha je o 20 % větší než u plechů standardních rozměrů.
Diskontní kus Vestavná trouba AEG BES351110M naleznete nyní tu na stránkách v kategorii vestavné trouby! Získejte ještě další produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu. Oblíbená značka AEG dlouhodobě poskytuje špičkový sortiment

Oblíbený produkt Vestavná trouba AEG BES351110M od skvělé značky AEG najdete na našich stránkách opravdu výhodně. Výhodně za 13 490 Kč.