Vestavná trouba Beko BBIS12300XDE

Rovnoměrné pečení AeroPerfect™ je systém, který zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla, aby se k jídlu dostalo ze všech stran.... více informací »
Vestavná trouba Beko BBIS12300XDE
Značka: Beko
11 990 Kč
Ověřit dostupnost
Rovnoměrné pečení AeroPerfect™ je systém, který zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla, aby se k jídlu dostalo ze všech stran....

Rovnoměrné pečení AeroPerfect™ je systém, který zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla, aby se k jídlu dostalo ze všech stran. Jednak tím ušetříte energii, jednak bude pokrm upečený na všech místech stejně. SteamAssisted Jistě oceníte také technologii SteamAssisted, což je ruční přidání páry během pečení. S párou dosáhnete dokonalé vláčnosti a šťavnatosti masa a pokud se rozhodnete vyzkoušet domácí pečivo, můžete se těšit na krásně nadýchaný vnitřek a křupavou kůrku. Ekologická výroba S touto vestavnou troubou si můžete být jisti, že něco málo děláte pro životní prostředí, je totiž vyrobena z recyklovaných materiálů. 3D pečení 3D pečení je způsob, kdy jde horký vzduch ze všech tří stran trouby, takže dochází k rovnoměrnému a rychlejšímu propečení vašeho pokrmu. Dvířka stále jako nová Vnitřní sklo dvířek lze snadno vyjmout a to pomocí šroubováku nebo pacek, které jsou součásti dvířek. Budete tak mít plný přístup ke sklu, které jednoduše umyjete a vrátíte zpátky perfektně čisté. Lepší osvětlení s nižší spotřebou Uvnitř trouby nechybí halogenové osvětlení, díky kterému budete mít vždy skvělý přehled o průběhu pečení bez nutnosti otevírání dvířek a úniku tepla. Oproti klasické žárovce dokáže ta halogenová lépe osvítit prostor trouby, má nižší spotřebu a není ji potřeba tak často měnit.
Výjimečný a žádaný produkt Vestavná trouba Beko BBIS12300XDE je k získání bez problémů tady a teď na našem webu v kategorii vestavné trouby! Nyní získáte ještě podobné produkty z této známé kategorie jednoduše online. Populární dodavatel Beko pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní produkty.. Však to vidíte sami! To není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce však také další kvalitní zboží značky Beko. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Často hledaný produkt Vestavná trouba Beko BBIS12300XDE od kvalitní společnosti Beko jednoduše můžete pořídit zrovna dneska za báječnou cenu. Výhodně za cenu 11 990 Kč.