Vestavná trouba Bosch CSG656BS2

Vestavná trouba Bosch CSG656BS2 Vestavná trouba Bosch CSG656BS2 je výkonný pomocník, se kterým bude vaření a pečení zábava. Díky své energetické... více informací »
Vestavná trouba Bosch CSG656BS2
Značka: Bosch
29 999 Kč
Ověřit dostupnost
Vestavná trouba Bosch CSG656BS2 Vestavná trouba Bosch CSG656BS2 je výkonný pomocník, se kterým bude vaření a pečení zábava. Díky své energetické...

Vestavná trouba Bosch CSG656BS2 Vestavná trouba Bosch CSG656BS2 je výkonný pomocník, se kterým bude vaření a pečení zábava. Díky své energetické třídě A+ vám ušetří spoustu financí. Nabízí na výběr z 12 funkcí, mezi kterými si vždy vyberete nejvhodnější v dané situaci. Její celkový objem je 47 l. Trouba jako nová Zdá se vám, že by vaše trouba potřebovala vyčistit, ale nemáte čas a vůbec se vám do čištění nechce? Nemusíte se ničeho obávat! Stačí umístit přibližně 400 ml vody a kapku saponátu na dno pečicí trouby a následně nastavit vhodný druh ohřevu, teplotu a dobu trvání. Ekologický čisticí systém odmočí vypálené nečistoty a vy pak jednoduše celý vnitřní prostor pouze utřete vlhkým hadříkem. Senzor PerfectBake Program, se kterým jde pečení ještě snáz! Pečící senzor sám vyhodnocuje obsah vlhkosti v pokrmu a v závislosti na tom reguluje celý proces pečení. Na vás tedy pouze je zvolit, o jaký druh jídla se jedná a více už řešit nemusíte. Teplota pečení i doba trvání se nastaví automaticky. Pečení s párou Přidáním ideálního množství páry můžete ještě zlepšit výsledek vašeho pečení. Díky páře nebudou potraviny vysychat, zachovají si svou šťavnatost a zároveň budou na povrchu krásně křupavé. Stačí pouze doplnit vodu do nádržky, která se nachází za zvedacím ovládacím panelem. 4D horký vzduch Pomocí funkce 4D horký vzduch dosáhnete skvělých výsledků při pečení. Teplý vzduch je rovnoměrně distribuován po celém objemu trouby, proto není pečení ve všech čtyřech úrovních současně žádný problém. Recepty přímo u ruky Pokud si nebudete vědět rady, jaké nastavení bude pro daný prokrm nejlepší, máme pro vás skvělou zprávu. Vestavná trouba Bosch totiž disponuje funkci Assist, díky které si na displeji stačí vybrat recept, který máte v plánu péct a poté se už o nic víc starat nemusíte.

Akční a ve slevě výrobek Vestavná trouba Bosch CSG656BS2 od známého dodavatele Bosch můžete koupit momentálně v bezva akci. Právě teď jen za 29 999 Kč.