Vestavná trouba Candy FCT615X

Energetická třída A+ Vestavná trouba Candy FCT615X zaujme svým elegantním nerezovým designem a skvěle obohatí vaší kuchyň a ostatní vaše... více informací »
Vestavná trouba Candy FCT615X
Značka: Candy
6 190 Kč
Ověřit dostupnost
Energetická třída A+ Vestavná trouba Candy FCT615X zaujme svým elegantním nerezovým designem a skvěle obohatí vaší kuchyň a ostatní vaše...

Energetická třída A+ Vestavná trouba Candy FCT615X zaujme svým elegantním nerezovým designem a skvěle obohatí vaší kuchyň a ostatní vaše spotřebiče. Trouba spadá do energetické třídy A+, která zajišťuje nízkou spotřebu elektrické energie a šetří vaše výdaje. Užitečné funkce Tento spotřebič vám nabízí velký vnitřní objem 70 l, díky kterému zvládnete připravit hostinu pro celou rodinu. Na výběr máte 8 pečících programů, které vám pomůžou s přípravou vaších oblíbených pokrmů. Intuitivní ovládání je zajištěno pomocí otočných knoflíků, se kterými komfortně nastavíte teplotu a program. Funkční osvětlení trouby vám zajistí perfektní přehled nad připravovaným pokrmem. Čistící systém Aquactiva Tento čistící program využívá horkou páru, která uvolňuje mastné nečistoty uvnitř trouby. Příprava je jednoduchá. Stačí nalít 300 ml destilované vody na dno a zahřát troubu na teplotu 90 °C na 30 minut. Poté stačí nechat troubu vychladnou a následně jednoduše setřít nečistoty vlhkým hadříkem.Tento designový výrobek je dostupný taky u nás umístěný v sekci vestavné trouby! Nyní můžete získat nové produkty ve zmiňované sekci za nejlepší ceny! Máme toho více, u nás totiž najdete další kousky od výrobce Candy. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka Candy pro své zákazníky nabízí vynikající zboží.

Hodně oblíbený kousek Vestavná trouba Candy FCT615X od výrobce s dlouholetou historií Candy pohodlně seženete momentálně na našich stránkách skutečně levně! Momentálně k dispozici za 6 190 Kč.