Vestavná trouba Mora VT 322 AX OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vestavná trouba Mora VT 322 AX Vestavná trouba Mora VT 322 AX... více informací »
Vestavná trouba Mora VT 322
Značka: neuvedeno
4 361 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vestavná trouba Mora VT 322 AX Vestavná trouba Mora VT 322 AX...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vestavná trouba Mora VT 322 AX Vestavná trouba Mora VT 322 AX vás zaujme nejen svým nerezovým designem, ale především svým výkonem. Vnitřní prostor trouby pojme celkem 61 l objemu. K dispozici máte celkem 9 programů v teplotním rozsahu 50-275 °C a díky praktickému osvětlení budete vždy vědět, zda už je čas pečený pokrm vytáhnout. Klenutý tvar trouby inspirovaný starou pecí Vestavná trouba svým tvarem odkazuje na staré, tradiční pece na dřevo. Je to nejen estetický prvek, ale především praktický. Klenuté kouty umožňují ještě lepší cirkulaci vzduchu, který se tak dostává k jídlu rovnoměrně. Díky tomu dosáhnete vždy skvělých výsledků, protože připravované pokrmy budou dokonale propečené a šťavnaté a zvenčí nádherně křupavé. Vyčistěte troubu rychle a bez námahy Funkce EcoClean vám údržbu vaší trouby ještě více usnadní. Stačí nalít půl litru vody do pekáče a zapnout EcoClean na 30 minut. Pára zaschlé nečistoty a mastnotu uvolní, takže je pak stačí pouze setřít hadříkem. Je to jednoduchá procedura, která nevyžaduje užití agresivních čisticích prostředků. Dvojité topné těleso pro ještě lepší výsledky pečení Nejlepších výsledků pečení se dosahuje při pečení kombinací většího a menšího topného tělesa (malý a velký gril), kdy menší těleso je umístěno uvnitř toho většího. Takto dochází k ideálnímu rozložení tepla, se kterým bude každé pečení na výbornou. Variabilní kombinace ohřívacích těles Grill+ umožňuje použití buď pouze vnitřního tělesa nebo vnějšího nebo obou najednou. Horní a dolní topné těleso Elektrický gril – malý Elektrický gril Horní a dolní těleso s ventilátorem Dolní těleso s ventilátorem Rozmrazování ECO program EcoClean Elektrický gril s ventilátorem
Tento vynikající produkt Vestavná trouba Mora VT 322 AX OBAL POŠKOZEN lze získat bez problémů tady u nás v oblíbené rubrice vestavné trouby. Nyní získáte ještě další kusy ve zmíněné rubrice jednoduše online.

Tento levný produkt Vestavná trouba Mora VT 322 AX OBAL POŠKOZEN od dodavatele zboží neuvedeno je k sehnání tady teď skutečně levně! Na našich stránkách za 4 361 Kč.