Vestavná trouba Mora VT 436 AX OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Špičkové vlastnostiVestavná multifunkční trouba Mora VT... více informací »
Vestavná trouba Mora VT 436
Značka: Mora
5 120 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Špičkové vlastnostiVestavná multifunkční trouba Mora VT...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Špičkové vlastnostiVestavná multifunkční trouba Mora VT 436 AX se s elegantním nerezovým designem bude skvěle hodit do každé moderní kuchyně. Je vybavena 8 funkcemi, které vám usnadní a urychlí celou přípravu všech pokrmů. Celkový vnitřní objem činní 65 l, takže bez potíží připravíte jídlo pro celou rodinu. Díky své nízké energetické spotřebě se řadí do skupiny spotřebičů s energetickou třídou A. Pohodlná údržba Dvířka trouby jsou vyrobena z dvojitého skla s chladicím 3D systémem, který zajistí bezpečné pečení. Díky vnitřnímu osvětlení budete mít vždy dokonalý přehled nad připravovaným jídlem. Veškerou údržbu trouby vám usnadní program na čištění Eco Clean.. Snadná obsluha Trouba Mora VT 436 AX je vybavena funkcí horkovzdušného pečení, které umožňuje péct ve více vrstvách najednou, aniž by došlo k vzájemnému ovlivnění chutí. Teplotu si můžete pohodlně regulovat od 50 do 275 °C. Všechna nastavení provedete pomocí zamačkávacích knoflíků, které jsou velice praktické a usnadní vám údržbu předního panelu. Digitální programátor vám zobrazí teplotu v troubě a zvolenou funkci. Součástí displeje je taky modul s přednastavenými programy, které vám ulehčí práci. Trouba je vybavená drátěnými rošty, které zajistí bezpečnou a pohodlnou manipulaci s plechy. Inovované závěsy Komfort zaručují velmi tiché a šetrné zavírání dvířek s tlumeným dovíráním. V příslušenství naleznete rošt, pekáč a plech. Specifikace: Objem trouby: 65 l 8 funkcí trouby Regulace teploty 50 – 275 °C Speciální zamačkávací knoflíky Dotykové ovládání hodin Digitální programovatelné hodiny Dvojité sklo dvířek s tepelným deflektorem Dětský bezpečnostní zámek Vedení v troubě – drátěné rošty Program čištění trouby Eco Clean Příslušenství: 1x pekáč, 1x plech, 1x rošt Funkce trouby: Horní a dolní topné těleso Kruhové těleso s ventilátorem Dolní těleso s ventilátorem Ohřev talířů EcoClean Rozmrazování Horní topné těleso Horní těleso s ventilátorem
Kvalitní a žádaný produkt Vestavná trouba Mora VT 436 AX lze zakoupit taky na našich stránkách umístěný v sekci vestavné trouby! Připravili jsme pro vás parádní produkty z této známé sekce za internetové ceny!

Diskontní kus Vestavná trouba Mora VT 436 AX OBAL POŠKOZEN s pečetí kvality od značky Mora dostanete momentálně levně! V současnosti za 5 120 Kč.