Víceúčelový vysavač Bosch BWD41700 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Víceúčelový vysavač Bosch BWD41700 Skvělý pomocník... více informací »
Víceúčelový vysavač Bosch BWD41700 OBAL
Značka: neuvedeno
4 574 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Víceúčelový vysavač Bosch BWD41700 Skvělý pomocník...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Víceúčelový vysavač Bosch BWD41700 Skvělý pomocník Bezsáčkový vysavač Bosch BWD41700 představuje velmi výkonného pomocníka s příkonem 1700 W. Zařízení je vhodné pro mokré i suché vysávání všech druhů podlah i čalounění. Úklid bez nutnosti přerušení Velká nádrž na vodu s objemem 5 litrů vám zajistí pohodlný úklid bez nutnosti přerušení. Nádoba na vodu se dá lehce vyjmout a doplnit, manipulace s ní se tak stává velmi snadnou. Komfort Kombinovaný kartáč se zachytávačem malých předmětů Flexibilní a odolná flexi hadice zesílená hedvábným vláknem Vysavač Wet&dry Teleskopická trubka Odkládací a parkovací poloha Velká nádrž na vodu: 5 litrů Sáček na prach o objemu: L Automatické navíjení kabelu Extra velká měkká kola pro ochranu tvrdých podlah Filtr na ochranu motoru Snadná manipulace s nádobou na prach Akční rádius: 9 m Zásobník na prach o objemu 1X Velká tryska na čištění koberců a vysávání tekutin Malá tryska na čištění čalounění Hygienický filtr pro čistší vyfukovaný vzduch Příslušenství Kombinovaný kartáč Flexibilní a odolná flexi hadice zesílená hedvábným vláknem Velká tryska na čištění koberců a vysávání tekutin Malá tryska na čištění čalounění Teleskopická trubka

Nejprodávanější výrobek Víceúčelový vysavač Bosch BWD41700 OBAL POŠKOZEN od známého předního výrobce neuvedeno snadno můžete získat právě zde skutečně výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 4 574 Kč.