Víceúčelový vysavač Bosch BWD421PRO Wet&Dry

Pomocník na mokré i suché vysávání Na mokré a suché vysávání jsou obvykle potřeba různá zařízení, nyní vám bude stačit... více informací »
Víceúčelový vysavač Bosch BWD421PRO
Značka: Bosch
5 864 Kč
Ověřit dostupnost
Pomocník na mokré i suché vysávání Na mokré a suché vysávání jsou obvykle potřeba různá zařízení, nyní vám bude stačit...

Pomocník na mokré i suché vysávání Na mokré a suché vysávání jsou obvykle potřeba různá zařízení, nyní vám bude stačit jeden. Vysavač Bosch BWD421PRO AquaWash & Clean čistí koberce, vysává kapaliny, uklidí všechny druhy podlah. Obsahuje řadu speciálních příslušenství, díky kterému můžete vysávat kapaliny a spousty dalšího. Turbokartáč Motor s příkonem 2100 W Vám zaručí dostatečný výkon k perfektně uklizené domácnosti. V kombinaci s turbokartáčem, který důkladně odstraňuje vlákna, nitě a vlasy z koberců, bude váš domov jako ze škatulky. Díky speciálnímu vysokorychlostnímu rotačnímu kartáči vyrovnává stlačená a zploštělá místa na koberci a tak efektivněji vysává. Se sáčkem i bez Vysavač používá nádobu na prach ke snížení nákladů nebo hygienický sáček, který udržuje kontakt s prachem na minimum. HEPA hygienický filtráční systém, který je navíc omyvatelný, je ideální pro alergiky. Vypouštěný vzduch je čistčí než normální vzduch u vás doma. Příslušenství sada na čištění tryska na vysávání vody malý kartáč, malá tryska a tryska na štěrbiny velká tryska na čištění koberců a vysávání tekutin malá tryska na čištění čalounění Regulace výkonu Díky regulaci výkonu si nastavíte sílu sání podle toho jak potřebujete. Na každý povrch zvolíte jinou sílu, aby byl váš úklid co nejefektivnější.

Tento akční produkt Víceúčelový vysavač Bosch BWD421PRO Wet&Dry od naší známé značky Bosch máte možnost dostat právě teď v naší nabídce ve výhodné akci! Levně za 5 864 Kč.