Video zvonek Denver SHV-120

Video zvonek InAkustik SHV-120 Společnost Denver přišla na trh s inovativním zvonkem. Ten se pyšní nadupanou výbavou a kvalitním zpracováním.... více informací »
Video zvonek Denver SHV-120
Značka: Denver
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Video zvonek InAkustik SHV-120 Společnost Denver přišla na trh s inovativním zvonkem. Ten se pyšní nadupanou výbavou a kvalitním zpracováním....

Video zvonek InAkustik SHV-120 Společnost Denver přišla na trh s inovativním zvonkem. Ten se pyšní nadupanou výbavou a kvalitním zpracováním. Zajistí vám maximální bezpečnost a ušetří vám spoustu námahy. Buďte napřed s video zvonkem od společnosti Denver. Maximální bezpečí Jak již z názvu vyplývá, video zvonek má ve svém těla zakomponovanou kamera. Ta disponuje rozlišením 720 pixelů při 30 snímcích za vteřinu. Ve výbavě nechybí ani noční vidění a vy tak budete ve střehu i v noci. Zapnout si můžete i detekci pohybu a vždy, když se někdo objeví v blízkosti vašeho domu, vám přijde oznámení. Díky zabudovanému dvoucestnému audiu můžete snadno mluvit s návštěvníky rovnou přes zvonek a ušetřit tak spoustu času i námahy. Vysoká úroveň kompatibility Firma Denver si dala opravdu záležet. Video zvonek je široce kompatibilní. Má zabudovaný Wi-Fi modul pro snadné připojení. Vše si poté nastavíte v aplikaci Denver Smart Home, kam vám budou chodit i veškerá oznámení. Navíc jej i jednoduše spárujete s ostatními výrobky od společnosti Denver pro ještě větší pohodlí.

Často hledaný výrobek Video zvonek Denver SHV-120 od známé kvalitní značky Denver můžete získat v naší nabídce ve výhodné akci! Na našich stránkách za 1 999 Kč.