Vinotéka Guzzanti GZ 27DD

Prosklená vinotéka Guzzanti GZ 27DD Prostorná vinotéka pro 27 lahví od společnosti Guzzanti je připravená pro domácnosti, hotely i restaurace, ve... více informací »
Vinotéka Guzzanti GZ 27DD
Značka: GUZZANTI
10 369 Kč
Ověřit dostupnost
Prosklená vinotéka Guzzanti GZ 27DD Prostorná vinotéka pro 27 lahví od společnosti Guzzanti je připravená pro domácnosti, hotely i restaurace, ve...

Prosklená vinotéka Guzzanti GZ 27DD Prostorná vinotéka pro 27 lahví od společnosti Guzzanti je připravená pro domácnosti, hotely i restaurace, ve kterých chcete uschovat vína při ideální teplotě a zároveň je mít na očích pro své zákazníky či vlastní potěchu. Samozřejmostí je regulace vnitřní teploty, která se může pohybovat od pěti do osmnácti stupňů, a to navíc různě ve dvou zónách. Velkou výhodou je i nízká hlučnost, díky čemuž nebude rušit okolí, ať už v pokoji či v kanceláři. Vhod přijde i vnitřní LED osvětlení. Ideální teplota Teplotu uprostřed vinotéky lze regulovat pomocí termostatu v rozmezí pět až osmnáct stupňů, přičemž doporučená teplota v okolí je dvacet až pětadvacet stupňů. Vnitřní prostor je navíc rozdělen do dvou různých zón, takže můžete pro vína červená nastavit jinou teplotu než pro bílá. Regulaci teplot pak pohodlně ovládáte přes elektronické ovládání a kontrolovat ji můžete na přehledném displeji. Přehledné uskladnění Vnitřek lednice je rozdělen sedmi dřevěnými policemi, které dovolí uskladnění až 27 lahví najednou, přičemž tři jsou jen lehce nakloněny, aby byla vidět etiketa. Průzor poskytují průhledná dvířka vyrobená z pevného temperovaného zrcadlového skla, takže nemusíte mít strach, že by vašim lahvím hrozilo poškození. Pro větší přehled je navíc vnitřní prostor osvícen šetrným LED osvětlením. Zajímavý výrobek Vinotéka Guzzanti GZ 27DD máte možnost sehnat bez obtíží tady na webu ve známé kategorii volně stojící. Nyní si můžete koupit ostatní výrobky z této oblíbené rubriky za outletovou cenu! Významná značka GUZZANTI dlouhodobě dodává vysoce kvalitní produkty To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte na další prověřené produkty od značky GUZZANTI. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a levný produkt Vinotéka Guzzanti GZ 27DD od výrobce s dobrým jménem GUZZANTI jde sehnat teď za super cenu! Výhodně za 10 369 Kč.