Vnitřní siréna Netatmo bílá

Užitečná vnitřní siréna Netatmo Se sirénou od značky Netatmo se nemusíte obávat o bezpečí vašeho domova. Jendoduše si zabezpečíte svůj byt... více informací »
Vnitřní siréna Netatmo bílá
Značka: NETATMO
2 085 Kč
Ověřit dostupnost
Užitečná vnitřní siréna Netatmo Se sirénou od značky Netatmo se nemusíte obávat o bezpečí vašeho domova. Jendoduše si zabezpečíte svůj byt...

Užitečná vnitřní siréna Netatmo Se sirénou od značky Netatmo se nemusíte obávat o bezpečí vašeho domova. Jendoduše si zabezpečíte svůj byt sérií přednastavených zvuků. A pokud ji zkombinujete s kamerou Netatmo Smart Indoor, získáte komplexní bezpečnostní systém s alarmem o hlučnosti až 110 dB. Všichni tedy uslyší, pokud k vám někdo nedovoleně vnikná. Uslyší ji všichni Zařízení funguje perfektně společně s Netatmo Smart Indoor kamerou, která umožňuje detekci obličejů. Jakmile nějaký nerozpozná, předá informaci siréně a ta se rozezvučí s hlasitostí 110 dB na celé kolo. Vedle tohoto hlučného ohlášení přijde vhod i možnost předehraných zvuků, díky kterým se může zdát, že jste byt nikdy neopustili. Vhod také přijde možnost automatické aktivace čidel, jen co zabouchnete dveře. Váš byt tak bude v absolutním bezpečí. Užitečná aplikace Sirénu jednoduše nainstalujete, kam potřebujete. Snadno ji připevníte ke zdi a podle potřeby připojíte do sítě nebo to necháte na výdrži baterie. Pro jednoduché používání zase přijde vhod aplikace, která vám zajistí, že ji můžete ovládat, odkudkoli potřebujete. Zároveň vám pošle i oznámení, pokud do prostoru vstoupí případný narušitel. Aplikace vás také upozorní, pokud se snaží někdo zařízení vypnout. Je tak skvělým propojením moderní technologie a klasické ochrany majetku. Netatmo Smart Indoor kamera není součástí balení, ale kombinace s ní výrazně zlepšuje možnosti ochrany vašeho majetku.
Výjimečný výrobek lze koupit bezprostředně tady na našich stránkách v rubrice domácnost! Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci. To ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Mrkněte také na další skvělé kousky od dodavatele NETATMO. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce NETATMO má v nabídce velmi kvalitní produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Hodně oblíbený kus Vnitřní siréna Netatmo bílá od dodavatele s dlouholetou historií NETATMO jednoduše můžete najít zde nyní opravdu levně! Právě teď jen za 2 085 Kč.