Vodní filtr Maxxo ZBRE359 pro kávovary AEG, Bosch, Siemens

Vodní filtr Maxxo CC427 šroubovací vodní filtr zlepšuje kvalitu vody pro přípravu kávy. Výrazně snižuje tvrdost vody a odstraňuje nežádoucí... více informací »
Vodní filtr Maxxo ZBRE359 pro kávovary AEG
Značka: Maxxo
199 Kč
Ověřit dostupnost
Vodní filtr Maxxo CC427 šroubovací vodní filtr zlepšuje kvalitu vody pro přípravu kávy. Výrazně snižuje tvrdost vody a odstraňuje nežádoucí...

Vodní filtr Maxxo CC427 šroubovací vodní filtr zlepšuje kvalitu vody pro přípravu kávy. Výrazně snižuje tvrdost vody a odstraňuje nežádoucí látky, které zásadně kazí chuť horkých nápojů. Zabraňuje tak tvorbě a usazování vodního kamene uvnitř kávovaru. Filtr Maxxo CC427 napomáhá lepší výkonnosti kávovaru a zlepšuje chuť a aroma připravené kávy. Používáním a pravidelnou výměnou filtru ve Vašem kávovaru prodloužíte životnost svého kávovaru. Vhodné pro kávovary AEG, Bosch, Siemens Jako originál Claris, AEG 9000849514, Bosch TCZ 6003, Siemens TZ 60003.

Neodolatelný výrobek Vodní filtr Maxxo ZBRE359 pro kávovary AEG, Bosch, Siemens s pečetí kvality od značky Maxxo jednoduše můžete získat momentálně v naši nabídce za výborné peníze! Výhodně za cenu 199 Kč.