Volně stojící kombinovaná lednice Bosch KGE49EICP, 302l

Neagresivní LED osvětlení pronikne do všech koutů lednice Rovnoměrná distribuce LED světla zaručují rovnoměrnou distribuci po celém vnitřním... více informací »
Volně stojící kombinovaná lednice Bosch
Značka: Bosch
19 990 Kč
Ověřit dostupnost
Neagresivní LED osvětlení pronikne do všech koutů lednice Rovnoměrná distribuce LED světla zaručují rovnoměrnou distribuci po celém vnitřním...

Neagresivní LED osvětlení pronikne do všech koutů lednice Rovnoměrná distribuce LED světla zaručují rovnoměrnou distribuci po celém vnitřním prostoru chladničky, aniž by oslňovaly. Navíc LED žárovky jsou oproti těm běžným méně náročné na spotřebu energie a vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče. Ochrana zmrazených potravin a rychle zmrazení nových potravin Přidání nových potravin do mrazničky zvyšuje vnitřní teplotu, což může způsobit rozmrazování a ztrátu chuti již zmrazených potravin. Mrazničky s funkcí SuperMrazení zmrazí potraviny rychleji a chrání tak již zmrazené potraviny před rozmrazením. Spotřebiče s automatickým mrazením se po dosažení požadované teploty vrátí zpět do běžného provozu, čímž se předchází plýtvání energií. Zmrazené potraviny si zachovávají svou chuť, a to i po přidání nových potravin. Odmrazování téměř bez námahy Ruční odmrazování je pro spoustu lidí nepříjemné, protože vyžaduje spoustu námahy a času. Funkce LowFrost vám od této otravné rutiny výrazně uleví. Snižuje totiž tvorbu ledu v mrazáku, tudíž není nutné jej často odmrazovat. Až nastane chvíle, kdy bude potřeba spotřebič odmrazit, díky praktické ventilaci v dolní části vám to nedá tolik práce a budete s tím rychleji hotovi. Je to velká výhoda z hlediska efektivního využití času, ale i spotřeby energie. Dva nezávislé chladicí okruhy Jak chladící, tak i mrazící část spotřebiče mají svůj vlastní chladící okruh, u kterých lze nastavovat teplotu individuálně. I tato drobná vymoženost vede k úspoře energie. Chladnička, která se připraví na nové potraviny Podobně, jako u zmíněné funkce SuperMrazení, disponuje spotřebič také funkcí SuperChlazení, zabudovanou v chladicí části. Stačí ji aktivovat před odchodem na nákup, dojde tím k dočasnému snížení teploty. Chlazené potraviny jsou chráněné před navýšením vnitřní teploty čerstvě doplněnými zásobami, které se po vložení do lednice rychle zchladí. Spousta prostoru pro mražené potraviny velikosti XXL Mrazák bez problémů pojme i prostorově náročnější potraviny. Právě pro tento účel je vybaven velkoobjemovou zásuvkou BigBox, do které se vejde třeba i narozeninový dort. Jednoduchá manipulace a snadné uskladňování Bezrámové skleněné police EasyAcces Shelf jsou odolné vůči nárazu a díky mechanismu plynulého vysouvání se mimořádně pohodlně používají. Vždy máte navíc dokonalý přehled o svých zásobách potravin.
Tento kvalitní a levný kousek Volně stojící kombinovaná lednice Bosch KGE49EICP, 302l můžete najít již dnes tady na našem webu ve známé rubrice s mrazákem dole! Připravili jsme pro vás ještě ostatní zboží z této sekce za zcela nejnižší cenu! To ale není všechno, náš sortiment je široký! Mrkněte také na další skvělé zboží od dodavatele Bosch. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento akční kus Volně stojící kombinovaná lednice Bosch KGE49EICP, 302l od známé společnosti Bosch lze sehnat právě zde za mimořádně nízkou cenu! Zrovna teď v akci za 19 990 Kč.