Volně stojící myčka nádobí AEG FFB62407ZW,sad9 OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Přirozené sušení Technologie AirDry díky cirkulaci vzduchu... více informací »
Volně stojící myčka nádobí AEG
Značka: AEG
11 989 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Přirozené sušení Technologie AirDry díky cirkulaci vzduchu...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Přirozené sušení Technologie AirDry díky cirkulaci vzduchu zvyšuje sušicí výkon a zároveň minimalizuje spotřebu energie. Dvířka myčky se před koncem sušicího cyklu pootevřou o 10 centimetrů, aby mohl dovnitř proudit vzduch, který nádobí dosuší. Koš QuickLift Myčka nádobí AEG FFB62407ZW vlastní horní koš vybavený funkcí QuickLift. Díky této funkci můžete snadno upravit výšku horního koše podle vašich potřeb, a to i při plné zátěži. Během každého programu se tím předchází poškození nádobí. Účinné mytí Zažijte bezvadné mytí nádobí s funkcí SatelliteClean®. Toto ostřikovací rameno má třikrát lepší pokrytí, než je běžné. A jelikož neustále mění úhel ostřiku, tak se voda dosáhne do každého koutu. Dvojité sprchovací rameno Dvě rotační sprchovací ramena zajišťují dokonalý oplach všeho nádobí, co do myčky dáte. Ostřikovače se postarají o to, aby se voda dostala do každého rohu a vaše nádobí tak bude čisté a vyleštěné jak v horním tak dolním koši. Rychlé mytí Díky této myčce můžete mít všechny hrnce a nádobí dokonale čisté a uklizené za pouhých 30 minut. Tento 30 minutový program je velmi výkonný a umyje nádobí rychle a velmi dobře. Rychlost tedy není na úkor výkonu.
Super produkt Volně stojící myčka nádobí AEG FFB62407ZW,sad9 OBAL POŠKOZEN můžete získat bezprostředně tu ve známé rubrice volně stojící myčky! Připravili jsme ještě ostatní zboží z této oblíbené sekce za internetové ceny!

Tento oblíbený výrobek Volně stojící myčka nádobí AEG FFB62407ZW,sad9 OBAL POŠKOZEN od dodavatele zboží AEG je k dispozici aktuálně opravdu výhodně. Ve skvělé akci za 11 989 Kč.