Volně stojící myčka nádobí AEG Mastery FFB62700PW, 60cm OBAL POŠK

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dokonalý výsledek mytí I natěsno vložené nebo větší... více informací »
Volně stojící myčka nádobí AEG
Značka: neuvedeno
17 091 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dokonalý výsledek mytí I natěsno vložené nebo větší...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Dokonalý výsledek mytí I natěsno vložené nebo větší kusy nádobí si zaslouží perfektní čistotu. Přídavné satelitní sprchovací rameno zajistí, že se důkladné očisty dočká každý milimetr nádobí v myčce. Těšte se na skvělé výsledky mytí. Beze skvrn díky přirozenému sušení Technologie AirDry díky cirkulaci vzduchu maximalizuje sušicí výkon a zároveň minimalizuje spotřebu energie. Dvířka myčky se před koncem sušícího cyklu pootevřou o 10 centimetrů, aby dovnitř vnikl vzduch, který nádobí dosuší. Vynikající péče a zářivost i bez ručního mytí Systém GlassCare dokonale zafixuje křehké sklenice, a tak jim zajistí perfektní péči. Technologie SoftGrip během mytí drží sklenice na víno za stopku. A měkké pryžové hroty SoftSpikes® sklu vytvoří podpůrnou podložku. Program pro křehké sklo Program stvořený k péči o skleněné nádobí zajistí perfektní umytí sklenic a současně chrání vaše nejvzácnější a nejkřehčí sklo, křišťál i porcelán. Mycí programy: 30 MIN 60 °C AutoSense 45 °C-70 °C Eco extra tichý sklo 45 °C intenzivní 70 °C
Výjimečný a žádaný výrobek Volně stojící myčka nádobí AEG Mastery FFB62700PW, lze pořídit také tady na webu v populární sekci volně stojící myčky! Prozkoumejte ještě ostatní kusy ze zmíněné kategorie jednoduše online! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další vybrané kousky od značky neuvedeno. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce neuvedeno dlouhodobě dodává skvělé zboží za opravdu výhodné peníze! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento levný produkt Volně stojící myčka nádobí AEG Mastery FFB62700PW, 60cm OBAL POŠK od výrobce s dlouholetou historií neuvedeno jednoduše můžete získat u nás teď skutečně výhodně. Na našich stránkách za 17 091 Kč.