Volně stojící myčka nádobí Amica MVA 456 ADW OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Volně stojící myčka nádobíAmica MVA 456 ADW, 45 cm Volně... více informací »
Volně stojící myčka nádobí Amica
Značka: neuvedeno
5 984 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Volně stojící myčka nádobíAmica MVA 456 ADW, 45 cm Volně...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Volně stojící myčka nádobíAmica MVA 456 ADW, 45 cm Volně stojící myčka nádobí AMICA MVA 456 ADW vám přináší jednoduché řešení, jak mít stále v kuchyni pořádek. Pro svou efektivitu s pozitivním ekonomickým i ekologickým účinkem si vysloužila zařazení do energetické třídy E. Hlučnost myčky dosahuje maximálně 49 dB. Snadná obsluha Amica MVA 456 ADW​ pohodlně pojme až 10 sad nádobí. Na výběr máte z 6 automatických programů. Tlačítkové ovládání si pro jeho jednoduchost brzy osvojíte. Díky elektronickým ukazatelům budete mít vždy jasno, kdy je nejvyšší čas doplnit do myčky sůl a leštidlo. HotAir – sušení zbytkovým teplem Systém Hot Air nádobí usuší přímo v myčce prostřednictvím odpaření vody z nádobí a její kondenzace. Voda se zahřeje při posledním oplachu na vysokou teplotu a z nádobí se odpaří. Vnitřek myčky je horký a stejně horký je i vzduch uvnitř. Nádobí tak bude suché. Čisté, suché, pohodlné. Dětská pojistka Chrání myčku proti náhodnému spuštění zablokováním všech ovládacích prvků. Odložený start Funkce Odložený start umožňuje odložit start mycího cyklu o 3/6/9 hodin. Antibakteriální filtr Moderní antibakteriální filtr vyrobený z materiálu derivátu triazolu nejenže eliminuje patogeny, které se na něm usazují, ale také jim ztěžuje množení uvnitř myčky. Toto řešení také snižuje tvorbu nepříjemného zápachu. Zkrácený program na polovinu nádobí Potřebujete zapnout myčku, i když není zcela plná? Stačí zaplnit oba koše polovičním množství nádobí, díky tomu budou střídavě pracovat všechna ramena. Tento program zajišťuje vysokou úsporu času a peněz. Síla páry Chcete mít nádobí hygienicky čisté a lesklé? Se SteamPower je to možné! Horká pára přicházející na konci mycího cyklu eliminuje množství bakterií jak na nádobí, tak i v myčce. Nádobí ošetřené párou SteamPower budete vytahovat vždy lesklé a dokonale suché. Zvuková signalizace Akustické oznámení ukončení mycího cyklu. Možnost zabudování pod linku Jste uprostřed navrhování své vysněné kuchyně, ale obáváte se, že se tam myčka nádobí nevejde? Není problém. Nyní si můžete koupit volně stojící myčku, sundat poklop a namontovat ji pod desku.
Velmi žádaný výrobek můžete sehnat také na stránkách zařazený v rubrice volně stojící myčky! Nyní získáte ještě jiné produkty z této populární sekce za akční cenu! Věhlasný dodavatel neuvedeno dlouhodobě vyrábí vynikající zboží.! Vždyť to vidíte sami. U nás nabízíme více, mrkněte také na další kousky od výrobce neuvedeno. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Volně stojící myčka nádobí Amica MVA 456 ADW OBAL POŠKOZEN od společnosti s předním postavením na trhu neuvedeno jednoduše můžete získat bezpečně online za výhodnou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 5 984 Kč.