Volně stojící myčka nádobí Mora SM635W, 60cm, 13sad OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. 13 jídelních sad Se 2 zásuvkami je do myčky SM635W možné... více informací »
Volně stojící myčka nádobí Mora SM635W
Značka: neuvedeno
7 590 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. 13 jídelních sad Se 2 zásuvkami je do myčky SM635W možné...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. 13 jídelních sad Se 2 zásuvkami je do myčky SM635W možné umístit 13 jídelních sad najednou. Ovládací panel je skrytý a je vybaven tlačítkovým ovládáním s displejem a praktickým úsporným ECO programem. Total AquaStop Vaše bezpečí a klidný spánek vám zajistí bezpečnostní funkce AquaStop. Myčku můžete nechat v provozu přes noc i jindy naprosto bez dohledu. V případě úniku vody anebo zatopení se funkce AquaStop automaticky aktivuje, odstaví přívod vody a čerpadlo vodu z nádrže myčky vypumpuje. Funkce AquaStop zůstává trvale aktivní po celou dobu životnosti vaší myčky. Program 1/2 náplň Tento program vám umožní využívat myčku jen s ½ naplněním. Nemusíte tak čekat, až bude myčka plná. Spotřeba vody a energie je podstatně nižší a doba mytí kratší.

Vynikající produkt Volně stojící myčka nádobí Mora SM635W, 60cm, 13sad OBAL POŠKOZEN od top značky neuvedeno můžete koupit zrovna za zcela nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 7 590 Kč.