Volně stojící myčka nádobí Siemens SN27YI01CE, B, 60cm, 14sad

Výkonný pomocník Volně stojící myčka Siemens SN27YI01CE o šířce 60 cm je skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Díky své nízké spotřebě... více informací »
Volně stojící myčka nádobí
Značka: Siemens
31 386 Kč
Ověřit dostupnost
Výkonný pomocník Volně stojící myčka Siemens SN27YI01CE o šířce 60 cm je skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Díky své nízké spotřebě...

Výkonný pomocník Volně stojící myčka Siemens SN27YI01CE o šířce 60 cm je skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Díky své nízké spotřebě spadá do energetické třídy B. Její hlučnost je pouhých 43 dB, takže vás nebude rušit při jiných činnostech. Její kapacita je 14 jídelních sad, takže vždy umyjete vše potřebné. Dávkovací asistent Díky dávkovacímu asistentu dosáhnete vždy perfektního výsledku mytí. Čisticí tableta je rychle rozpuštěna přesně mířeným proudem vody, takže je detergent během mytí rovnoměrně rozložen. Tím myčka jeho účinek využije pokaždé naplno. Automatický program Tento program si s pomocí aquaSensoru vyhodnocuje míru zašpinění nádobí a podle toho následně přidává optimální množství čisté vody. Tímto způsobem si myčka upravuje své vlastní nastavení tak, aby zajistila ty nejlepší možné výsledky mytí pohodlně a bez starostí. Tichý motor iQdrive Myčka nádobí Siemens je vybavena extrémně bezpečným a spolehlivým motorem, který se neopotřebovává a vyznačuje se téměř bezhlučným provozem. VarioSpeed Plus Vaše nádobí bude perfektně čisté a suché až 3x rychleji s funkcí varioSpeed Plus. Velkou výhodou je možnost funkci zapnout kdykoli, dokonce v průběhu mytí. A je jedno, jestli jste právě doma, nebo třeba v práci. Ovládat myčku můžete jak během osobní přítomnosti, nebo na dálku s pomocí aplikace Home Connect. Mytí na dálku Technologie Home Connect vám dovolí jednoduše vybrat program a přídavné funkce a ovládat vaši myčku nejen z domu, ale třeba i z práce! Pokud nevíte, jaký program zvolit, pomůže vám přídavná funkce easyStart, která vám doporučí ten správný program přímo z mobilu nebo tabletu. Také za vás bude aplikace Home Connect počítat zbývající tablety do myčky. Ovládat můžete spotřebič také hlasem a to díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa. Anebo prostě jen sledujte notifikace v mobilu, ať víte, za jak dlouho bude nádobí umyté. Funkce intensiveZone Zvolíte-li si přídavnou funkci Intensive zone, zvýší se tlak na tryskách na velmi zašpiněné nádobí v dolním koši. Pro horní koš zůstane program nezměněn a choulostivé nádobí bude i nadále šetrně umýváno. Zásuvka na příbory Příborová zásuvka varioDrawer Pro vám přináší mnohem více prostorů pro příbory a drobnější nádobí. Nyní do spodního koše dáte mnohem více nádobí, protože příbory již mají svou zásuvku. Bezpečné mytí sklenic Již se nemusíte obávat poničení vašich sklenic. Myčka Siemens má uzpůsobený koš flexComfort Pro, který zajišťuje stabilitu a přizpůsobivost pro ochranu skla. Koš obsahuje bezpečnostní prvky, které zajistí perfektní stabilitu a ochranu sklenic.
Tento oblíbený výrobek můžete koupit bezprostředně tady na webu zařazený v sekci volně stojící myčky. Podívejte se na jiné produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další kousky od dodavatele Siemens. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Siemens dlouhodobě prodává vysoce kvalitní sortiment.

Hodně prodávaný kousek Volně stojící myčka nádobí Siemens SN27YI01CE, B, 60cm, 14sad od přední značky Siemens jde získat zrovna dnes extra výhodně! Cena již od 31 386 Kč.