Volně stojící myčka nádobí Toshiba DW-08T2EE(W)-CZ

Volně stojící myčka nádobí Toshiba DW-08T2EE(W)-CZ Prostorná myčka od firmy Toshiba bez sebemenších potíží zbaví vaše... více informací »
Volně stojící myčka nádobí Toshiba
Značka: Toshiba
6 990 Kč
Ověřit dostupnost
Volně stojící myčka nádobí Toshiba DW-08T2EE(W)-CZ Prostorná myčka od firmy Toshiba bez sebemenších potíží zbaví vaše...

Volně stojící myčka nádobí Toshiba DW-08T2EE(W)-CZ Prostorná myčka od firmy Toshiba bez sebemenších potíží zbaví vaše nádobí všech zbytků i nečistot, včetně zaschlých olejů. O vše se postará jeden ze sedmi nastavitelných programů, a pokud chcete ušetřit, můžete bez obav ekologický. Antibakteriální technologie i samočistící systém pak zajistí, že v jejím nitru bude vždy bezpečné prostředí. Samočistící systém Aby se v myčce nemnožily mikroorganizmy, disponuje technologií proti jejich usazování a množení. Ta vám garantuje, že vás zbaví až 99,99 % všech bakterií a plísní, takže nejen omyje vaše nádobí, ale ochrání i vaše zdraví. Inteligentní samočistící systém bude zase kontrolovat válcový filtr a postará se o to, aby byl vždy absolutně bez nečistot. Sedm programů k vaší spokojenosti Přehledný LED displej vám umožní Toshiba DW-08T2EE(W)-CZ snadno ovládat. Snadno si tedy navolíte, vše, co bude potřeba. Budete mít například přehled o všech sedmi programech mytí. Zvolíte si tedy přesně ten, který zrovna v danou chvíli uznáte za vhodný, přesně podle míry znečištění vašeho nádobí. Šetřete vodu i energii Toshiba DW-08T2EE(W)-CZ disponuje ekologickým režimem mytí, které vám zaručuje nízkou spotřebu vody i elektřiny. Nemusíte se však obávat, že by to snížilo kvalitu omytí vašich talířů a příborů. Vše bude perfektně čisté a zároveň ušetříte. Spusťte ji, kdy potřebujete Zařízení taktéž umožňuje opožděný start. Bez obav si tak můžete myčku spustit až s prolukou takřka 24 hodin. Jednoduše tak můžete vše nastavit dostatečně dopředu. Elegantní vzhled Její kompaktní provedení a bílá barva vám zajistí, že přirozeně zapadne do každé domácnosti. Uvnitř se nachází užitečný zásuvkový systém, který pojme až osm sad nádobí, takže se nebudete muset obávat, že by se hned naplnila po okraj. Myjte i křehčí nádobí Nemusíte být nijak omezeni tím, zda některé sklenice do zařízení patří či nepatří. Toshiba DW-08T2EE(W)-CZ je opatřena integrovaným změkčovačem vody, který si šetrně poradí i s tím křehčím nádobím, které máte doma.
Tento kvalitní výrobek můžete nakoupit již dnes tady na našem webu v populární kategorii volně stojící myčky! Nyní můžete získat zlevněné produkty z naší kategorie ve slevě! Oblíbený dodavatel Toshiba vám může poskytnout špičkové produkty za báječnou cenu! Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás další skvělé kousky od dodavatele Toshiba. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Volně stojící myčka nádobí Toshiba DW-08T2EE(W)-CZ od známé společnosti Toshiba jednoduše můžete sehnat tady teď právě opravdu levně! Levně za 6 990 Kč.