Vyhřívací podložka Imetec 16805 Physioplus multi OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vyhřívací podložka Imetec 16805 Physioplus multi Při... více informací »
Vyhřívací podložka Imetec 16805
Značka: neuvedeno
773 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vyhřívací podložka Imetec 16805 Physioplus multi Při...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vyhřívací podložka Imetec 16805 Physioplus multi Při dlouhých zimních večerech, ať už na chatě nebo doma v obýváku při sledování televize, nebo posezení na terase jistě oceníte vyhřívací dečku značky Imetec. S ní vám totiž bude teplo během pár chvil, a navíc díky příjemnému materiálu si ji okamžitě zamilujete. Nastavitelné vyhřívání Podložka disponuje ovladačem, pomocí kterého si můžete upravit teplotu vyhřívání a to hned v pěti úrovních. Jistě si tak vyberete vždy tu nejpříjemnější pro vás. A pokud s dečkou třeba usínáte, nebo ji zapomenete vypnout, tak vám přijde vhod automatické vypnutí po třech hodinách. Bezpečnost především Přestože pro vyhřívání je potřeba zásuvka, tak nemusíte mít žádné obavy o vaši bezpečnost. Součástí deky je i pokročilý bezpečnostní systém ELECTRO BLOCK®, který automaticky dečku vypne jakmile zjistí jakékoliv anomálie. Příjemný materiál Rozměr podložky je 40 x 35 cm takže vám perfektně sedne na bolavá záda, nebo si s ní zahřejete nohy, když vám bude zima. Vyrobena je z měkkého materiálu velice příjemného na dotek a svým provedením jistě zapadne do každého prostoru. Odnímatelný ovladač pak umožní vyprat deku i v pračce, avšak na maximální teplotu 30 °C. Hodně prodávaný kousek Vyhřívací podložka Imetec 16805 Physioplus multi OBAL POŠKOZEN máte možnost dostat teď tady na našem webu umístěný v rubrice vyhřívací dečky. Nyní můžete získat parádní produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu!

Ve slevě tento produkt Vyhřívací podložka Imetec 16805 Physioplus multi OBAL POŠKOZEN od našeho výrobce neuvedeno pořídíte aktuálně na webu za super peníze! Za bezkonkureční cenu 773 Kč.