Vypouštěcí hadice Electrolux E2WDE400B, flexibilní OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vypouštěcí hadice O spolehlivý odtok vody při praní... více informací »
Vypouštěcí hadice Electrolux E2WDE400B
Značka: neuvedeno
229 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vypouštěcí hadice O spolehlivý odtok vody při praní...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Vypouštěcí hadice O spolehlivý odtok vody při praní prádla nebo mytí nádobí se postará vypouštěcí hadice Electrolux. Hadice je kvalitní a můžete se spolehnout, že vám poslouží i několik let. Její délku si můžete nastavit podle potřeby v rozmezí od 1,2 do 4 metrů.
Tento nejprodávanější produkt máte možnost dostat pohodlně u nás v populární kategorii hadice na pračky. Nyní pořídíte parádní produkty ve zmiňované sekci z pohodlí domova! To ale není vše, naše nabídka je široká! U nás najdete více kvalitních produktů od značky neuvedeno. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka neuvedeno vám poskytuje kvalitní zboží za skutečně výhodné peníze! Podívejte se sami.

Často hledaný výrobek Vypouštěcí hadice Electrolux E2WDE400B, flexibilní OBAL POŠKOZEN od společnosti s dlouholetou tradicí neuvedeno jednoduše získáte teď opravdu levně! Výhodně za 229 Kč.