Výrobník ledu Gorenje IMD1200W, 120W POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Výrobník ledu Gorenje IMD1200W Jste milovník drinků ve kterých led... více informací »
Výrobník ledu Gorenje IMD1200W
Značka: neuvedeno
2 321 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Výrobník ledu Gorenje IMD1200W Jste milovník drinků ve kterých led...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Výrobník ledu Gorenje IMD1200W Jste milovník drinků ve kterých led nesmí chybět, zastánce studené limonády, která vás v horkém letním dni osvěží, či majitel podniku, ve kterém se bez ledu neobejdete. Ať už je to jakkoli, výrobník ledu Gorenje IMD1200W si ve vašem životě najde své místo. Praktický pomocník Již za pouhých 24 hodin dokáže vyrobit až 12 kg ledových kostek. Díky tomu nehrozí, že byste jich neměli dostatek pro chystající se párty. Nádoba na vodu zvládne pojmout až 1,8 litruy abyste vždy měli dokonalý přehled, disponuje přístroj indikátorem hladiny vody pro kontrolu nad přípravou a indikátorem úrovně ledu pro snadnou kontrolu procesu výroby. Připraven okamžitě začít Díky kompaktnímu designu a elegantnímu provedení se pro tohoto pomocníka najde v kuchyni vždy místo. Buď využijete jeho menších rozměrů a schováte ho někam do poličky či skříně, nebo ho můžete mít stále připravený na kuchyňské lince nebo na stole pod pergolou.

Velmi prodávaný produkt Výrobník ledu Gorenje IMD1200W, 120W POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od výrobce s dlouholetou historií neuvedeno můžete pořídit na našich stránkách teď výhodně! Nyní za akční cenu 2 321 Kč.