Výsuvný odsavač par Amica OSC 5110 I OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Odsavač par Amica OSC 6110.1 I Přemýšlíte nad tím, jak... více informací »
Výsuvný odsavač par Amica OSC 5110
Značka: Amica
1 701 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Odsavač par Amica OSC 6110.1 I Přemýšlíte nad tím, jak...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Odsavač par Amica OSC 6110.1 I Přemýšlíte nad tím, jak zajistit čerstvý vzduch v kuchyni po celou dobu vaření? V teplých měsících můžete jednoduše otevřít okno, ale v zimních už to tak snadné není. Abyste si mohli příjemné prostředí užívat celý rok, pořiďte si odsavač par Amica OSC 6110.1 I Pyšní se vysokým výkonem odvětráván a to až 193 m3/h, takže vás nepříjemných zápachů zbaví během krátké chvíle. Navíc máte možnost zvolit si z 3 stupňů výkonu, takže vždy naleznete ten, který právě potřebujete. Nízká hlučnost Určitě znáte tu nepříjemnou situaci, kdy při vaření zapnete digestoř a ta začne vydávat tak hlasitý hluk, že vaši sousedi mají až strach, co se u vás vlastně děje. To se vám s moderním odsavačem par Amica OSC 6110.1 nikdy nestane. Výrobce vám nabízí tak tichého pomocníka, díky kterému si budete moci s hosty povídat i na druhé straně místnosti a nic vás nebude rušit. Navíc, disponuje digestoř halogenovým osvětlením, takže vždy budete mít dokonalý přehled o tom, co se děje jak na varné desce, tak i v hrncích.

Unikátní a žádaný produkt Výsuvný odsavač par Amica OSC 5110 I OBAL POŠKOZEN od společnosti se zárukou kvality Amica lze zakoupit tady teď extra se slevou. Za bezkonkureční cenu 1 701 Kč.