Whirlpool BTNF5323W VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace ve spodní části dveří, a na pravém boku. Energetická třída... více informací »
Whirlpool BTNF5323W VADA VZHLEDU
Značka: Whirlpool
18 051 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace ve spodní části dveří, a na pravém boku. Energetická třída...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace ve spodní části dveří, a na pravém boku. Energetická třída A+++ Volně stojící kombinovaná lednice Whirlpool BTNF5323W v bílém provedení vám zajistí kvalitní vlastnosti pro uskladnění všech vašich potravin. Díky své nízké spotřebě se řadí do nejúspornější energetické třídy A+++. Její celková kapacita je 450 l, takže do ní pohodlně umístíte velké množství pochutin pro celou rodinu. Hlučnost dosahuje pouze 39 dB. Moderní technologie Unikátní senzorová technologie 6. smysl FreshControl reguluje vnitřní teplotu a vytváří ideální podmínky pro uchování všech potravin. Systém Multiflow zajistí rovnoměrnou cirkulaci studeného vzduchu v celém prostoru chladničky. Funkce Supercool se postará o rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin a udrží je tak déle v čerstvém stavu. Na otevřené dveře ledničky vás upozorní dveřní alarm a teplotní alarm. Zásuvka s nulovou zónou Vnitřní prostor chladničky o objemu 302 l je rozdělen pomocí 2 nastavitelných polic. Nechybí zde ani šuplík z průhledného plastu na ovoce a zeleninu. Samozřejmostí je také nízkoteplotní zásuvka s nulovou zónou vhodná pro uskladnění masa a ryb. Další přihrádky, například pro vysoké nádoby nebo menší mléčné výrobky, jsou umístěny na dveřích spotřebiče. Vnitřní prostor je osvětlen pomocí LED osvětlení, které se nezahřívá a déle vydrží. Beznámrazový systém NoFrost Mraznička o objemu 148 l je rozdělena pomocí 3 zásuvek. Spotřebič je vybaven beznámrazovým systémem NoFrost, který vám usnadní práci s odmrazováním. Funkci rychlého mražení, oceníte zejména v době, kdy budete potřebovat uskladnit velké množství potravin. Pokud dojde k výpadku proudu, vaše potraviny zůstanou bezpečně uchované po dobu 18 hodin. Mrazicí kapacita je 18 kg/24 hod. Chladnička Objem: 302 l LED osvětlení vnitřního prostoru Systém rychlého zchlazení Supercool Systém Multiflow zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu a vlhkosti 3 skleněné police – 2 nastavitelné 3 přihrádky ve dveřích Zásuvka na ovoce a zeleninu Nízkoteplotní zásuvka FreshBox0° pro skladování masa, ryb a lahůdkových potravin Mraznička Objem: 148 l Odmrazovací systém NoFrost Třída mrazení 4* Mrazící výkon 18 kg/24 hod Akumulační schopnost 18 hodin 3 zásuvky Vlastnosti Energetická třída A+++ Velká kapacita 450 litrů Technologie 6. Smysl Dveřní alarm Hlučnost: 39 dB
Unikátní produkt Whirlpool BTNF5323W VADA VZHLEDU, můžete sehnat ještě tu na stránkách ve známé kategorii lednice. Nyní najdete ještě další kousky z naší sekce ve slevě.

Tento skvělý produkt Whirlpool BTNF5323W VADA VZHLEDU, ODĚRKY od předního výrobce Whirlpool máte možnost dostat ještě dnes levně! Nabídka již od 18 051 Kč.