WiFi extender TP-Link TL-WA854RE, N300 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.TP-LINK TL-WA854RE​ je spolehlivý opakovač pro domácí i firemní... více informací »
WiFi extender TP-Link TL-WA854RE
Značka: TP-link
359 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.TP-LINK TL-WA854RE​ je spolehlivý opakovač pro domácí i firemní...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit.TP-LINK TL-WA854RE​ je spolehlivý opakovač pro domácí i firemní použití od firmy TP-LINK. Tento malý pomocník zaujme svým unikátním moderním designem, ale není pouze krásným těžítkem. I přes svou velikost v sobě skrývá velmi dobrý výkon doplněný užitečnými vychytávkami.Router splňuje standardní požadavky na novou generaci routerů a dodává i některé chytré doplňky. Jeho softwarová výbava podporuje většinu bezdrátových standardů. Díky třem interním dvoupásmovým anténám zajistí stabilní a spolehlivé pokrytí ve vaší domácnosti. V běžnější frekvenci 2,4 Ghz je jeho maximální rychlost až 300 Mbit/s.

Tento zlevněný produkt WiFi extender TP-Link TL-WA854RE, N300 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽ od dodavatele s dlouholetou historií TP-link pohodlně dostanete tady a teď za báječnou cenu. Nyní můžete mít za 359 Kč.