WiFi Mesh TP-Link Deco X90, AX6600, 1-pack

Vyšší pokrytí, vyšší rychlost, více zařízení Wi-Fi Mesh TP-Link Deco X90 1-pack mění pravidla hry. Je vybaven unikátní technologií Wi-Fi 6,... více informací »
WiFi Mesh TP-Link Deco X90
Značka: TP-link
7 499 Kč
Ověřit dostupnost
Vyšší pokrytí, vyšší rychlost, více zařízení Wi-Fi Mesh TP-Link Deco X90 1-pack mění pravidla hry. Je vybaven unikátní technologií Wi-Fi 6,...

Vyšší pokrytí, vyšší rychlost, více zařízení Wi-Fi Mesh TP-Link Deco X90 1-pack mění pravidla hry. Je vybaven unikátní technologií Wi-Fi 6, která je navržená tak, aby pokryla větší prostor, poskytla vyšší rychlost i celkovou kapacitu a současně zajistila stabilní bezdrátovou síť. Užijte si síť budoucnosti s Deco X90. Jednotná síť TP-Link Mesh systém zajistí, že jednotky Deco spolu navzájem spolupracují a vytvoří tak jednotnou bezdrátovou síť. Váš telefon nebo tablet se tak vždy automaticky připojí k nejrychlejší Deco jednotce, i když budete procházet různě po domě nebo mezi jednotlivými podlažími. Volejte s přáteli, hrajte online hry nebo streamujte ve vysokém rozlišení – nyní už můžete. Osm streamů S 8 souběžnými datovými streamy je šířka pásma opravdu velkorysá pro připojení všech vašich zařízení současně. Hrajte online hry, streamujte v 8K kvalitě nebo volejte s kamarády v jeden okamžik. Nenechte se omezovat pomalou sítí. Maximální bezpečí Přizpůsobte si svou domácí síť pomocí vylepšeného balíku bezpečnostních funkcí TP-Link HomeCare. Těšit se můžete na propracovanou rodičovskou kontrolu, integrovaný antivirus nebo na možnost nastavení prioritního zařízení pro co nejlepší připojení. Snadné ovládání S mobilní aplikací Deco si svou domácí síť můžete snadno nastavit nebo také můžete Mesh systém Deco X90 ovládat hlasem. Možností je spousta.

Výjimečný kousek WiFi Mesh TP-Link Deco X90, AX6600, 1-pack od společnosti s výborným jménem TP-link máte možnost nakoupit zde za super cenu. Právě teď za cenu 7 499 Kč.