WiFi router Asus DSL-AC55U, VDSL, AC1200 ROZBALENO

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Modemový router DSL-AC55U Oceněný modemový router s označením... více informací »
WiFi router Asus DSL-AC55U
Značka: neuvedeno
1 966 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Modemový router DSL-AC55U Oceněný modemový router s označením...

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Modemový router DSL-AC55U Oceněný modemový router s označením DSL-AC55U od výrobce ASUS nabízí především rychlou Wi-Fi pro vaši domácnost, perfektní kontrolu a snadnou instalaci. Díky možnosti výběru mezi rozhraními DSL, Ethernet a 3G/4G přizpůsobíte router svým potřebám a díky funkci ASUS Guest Network snadno vytvoříte síť pro hosty. Stabilní a široký dosah S technologickou pomocí AiRadar si užijete maximálně silný signál i v nejzazším koutě domu. Router automaticky zvyšuje intenzitu signálu pomocí směrového zesilovače, čímž zvýší dosah, zlepší stabilitu a rychlost přenosu. Skvělá flexibilita Router DSL-AC55U nabízí tři způsoby připojení k internetu, a sice DSL, Ethernet a 3G/4G. Přístroj tak můžete používat jako DSL modem s Wi-Fi routerem nebo jako samostatný Wi-Fi router. A díky možnosti okamžitě přepnout mezi jednotlivými připojeními, je ideálním řešením pro spolehlivé a vždy dostupné připojení k internetu, i když jedno z připojení například selže. Hardwarová akcelerace NAT Hardwarová akcelerace NAT vyždímá i tu nejposlednější kapku dat z vašeho připojení. Vysokorychlostní internet bude opravdu rychlý díky velmi vysoké propustnosti. Riziko zpomalení vysokorychlostního připojení k internetu je tak prakticky nulové. Uživatelské rozhraní Intuitivní uživatelské rozhraní ASUSWRT bylo navrženo tak, aby správa sítě a její monitorování byly co nejsnadnější. Navíc je doplněno řadou pomocných funkcí, například pro monitorování odeslaných a přijatých dat či odesílání problémů s připojením přímo technické podpoře automaticky s příslušnými potřebnými soubory. Domácí Cloud Se službou AiCloud máte svá data a soubory neustále po ruce. Jediné, co budete potřebovat, je internetové připojení a mobilní aplikace AiCloud s přístupem k vašemu serveru. Aplikace Download Master vám pak dovolí na počítači či televizi snadno streamovat soubory z připojeného USB disku. Snadné nastavení K připojení routeru vám bude stačit pouhých 30 sekund. Po otevření webového prohlížeče vás totiž bude čekat přehledný průvodce instalací, který vás rychle připojí. Nemusíte tak půl odpoledne trávit instalací, jak tomu bývalo dříve. Podpora VPN Mezi obrovský výčet funkcí spadá také podpora VPN serveru a klienta VPN pro dokonalé zabezpečení. Server si tak nastavíte snadno, pohodlně a hlavně bez nutnosti kupovat placené VPN služby. Bez nutnosti instalovat přídavný software pak zařízení připojíte na VPN klienta.

Zajímavý produkt WiFi router Asus DSL-AC55U, VDSL, AC1200 ROZBALENO od výrobce se skvělou pověstí neuvedeno jednoduše seženete tady teď právě za mimořádně nízkou cenu! Právě nyní za 1 966 Kč.