WiFi router Tenda F6, N300 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Bezdrátový WiFi router TENDA F6 Chcete si dopřát vysoké pokrytí... více informací »
WiFi router Tenda F6
Značka: neuvedeno
303 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Bezdrátový WiFi router TENDA F6 Chcete si dopřát vysoké pokrytí...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Bezdrátový WiFi router TENDA F6 Chcete si dopřát vysoké pokrytí Wi-Fi signálu? Bezdrátový router Tenda F6 vás zaujme nejen skvělými liniemi a moderním provedením, ale i svými pokročilými technologiemi, díky kterým může mít pokrytí i na více než 200 m2 a proto neztratíte signál u vašeho rodinného domu třeba ani na terase. Vysoké zabezpečení Routery Tenda disponují nejsilnějším zabezpečením a dostatečně tak brání vaši domácí síť proti případným útokům. V nastavení můžete zvolit i možnost aby váš název bezdrátové sítě nebyl viditelný. Rodičovská kontrola Rodiče jistě ocení i funkci Wi-Fi Timing Off/Wi-Fi Schedule s jejíž pomocí snadno nastaví v jakých časech se má Wi-Fi zapnout nebo kdy má být naopak vypnutá a lze zde také zakázat přístup k nevhodným webovým stránkám. Dokonalé pokrytí a rychlost Externí antény zajistí stabilní přenos dat a dokonale tak pokryjí váš byt nebo menší rodinný dům aniž by docházelo k výpadkům signálu a vy jste tak mohli bez problémů stahovat data nebo hrát online hry a to při rychlosti až 300 Mb/s. Jednoduché nastavení S příručkou jak v českém tak slovenském jazyce vám instalace routeru zabere jen zlomek času, protože Tenda F6 klade důraz na co nejjednodušší nastavení a proto jej zvládne i naprostý začátečník. Hodně oblíbený produkt WiFi router Tenda F6, N300 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ máte možnost sehnat ještě tu v rubrice notebooky! Nyní si můžete koupit zcela nové výrobky z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu! Tento výrobce neuvedeno má velmi kvalitní zboží . Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi prodávaný kousek WiFi router Tenda F6, N300 POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBOŽÍ od značky se zárukou kvality neuvedeno můžete dostat momentálně na webu ve výprodejové akci! Nyní pořídíte jen za 303 Kč.