WiFi USB adaptér ASUS USB-N10 NANO B1, N150

WiFi USB adaptér ASUS USB-N10 NANO B1, N150 Užijte si rychlou Wi-Fi na vašich pracovních cestách nebo na dovolených, kdykoli a kdekoli! Tuto možnost... více informací »
WiFi USB adaptér ASUS USB-N10 NANO B1
Značka: ASUS
299 Kč
Ověřit dostupnost
WiFi USB adaptér ASUS USB-N10 NANO B1, N150 Užijte si rychlou Wi-Fi na vašich pracovních cestách nebo na dovolených, kdykoli a kdekoli! Tuto možnost...

WiFi USB adaptér ASUS USB-N10 NANO B1, N150 Užijte si rychlou Wi-Fi na vašich pracovních cestách nebo na dovolených, kdykoli a kdekoli! Tuto možnost vám poskytne malý USB adaptér značky Asus, který se hravě vleze do kapsy, a může tedy být všude s vámi! Perfektní rychlost USB-N10 NANO B1 poskytne bezdrátové připojení s rychlostí až 150 Mb/s, takže stahování souborů, prohlížení webových stránek nebo hraní online her si maximálně užijete. Bezdrátová technologie 802.11n zajistí dostatečnou šířku pásma a současně zvládne být kompatibilní i se staršími sítěmi jako je 11g a 11b. Kompaktní rozměr, co zabere jen málo místa Jistě oceníte i miniaturní provedení adaptéru, se kterým ho můžete vzít všude s sebou, a pokud jej využíváte u notebooku, jednoduše ho nechte neustále zastrčený v portu, je totiž tak malý, že vám nebude překážet.Akční a ve slevě produkt WiFi USB adaptér ASUS USB-N10 NANO B1, N150 máte možnost dostat bez problémů tu na webu ve známé sekci notebooky. Nyní můžete najít ještě ostatní kousky z této známé rubriky za super ceny! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete více kvalitních produktů od značky ASUS. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka ASUS vám nabízí špičkové produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Hodně povedený produkt WiFi USB adaptér ASUS USB-N10 NANO B1, N150 značky ASUS pořídíte tady a teď v akci! Nabídky od 299 Kč.