Xiaomi Mi Tv Box S EU OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Xiaomi Mi Box S Dodejte vaší televizi nový život v podobě... více informací »
Xiaomi Mi Tv Box S EU OBAL
Značka: neuvedeno
1 439 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Xiaomi Mi Box S Dodejte vaší televizi nový život v podobě...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Xiaomi Mi Box S Dodejte vaší televizi nový život v podobě oblíbených aplikací nebo webového prohlížeče s multimediálním centrem Xiaomi Mi Box S. Multimediální centrum dokáže dodat chytré funkce i zcela obyčejné televizi, umožní vám přehrávat obsah v detailním 4K Ultra HD rozlišení, zajišťuje přístup k nespočtu filmů a videí a umožňuje hlasové ovládání pomocí Google asistenta. Rychlá práce s Android 8.1 Multimediální centrum Mi Box S přináší operační systém Android 8.1, který podporuje hlasové ovládání a přináší nespočet hodin zábavy do vašeho obývacího pokoje. Díky podpoře Google Cast můžete na TV obrazovce zobrazit obsah z prohlížeče Chrome v chytrém telefonu nebo počítači. Okamžitý přístup k filmům a videím Získejte přístup k nespočtu filmů, videí, hudby a pořadů díky plné podpoře většiny aplikací. Mezi těmi najdete například oblíbené aplikace Netflix, Spotify, YouTube nebo HBO Now, které vám zpřístupní hodiny a hodiny zábavy na obrazovce vašeho televizoru. Hlasové ovládání Využijte služeb Google asistenta, který vám umožní rychlejší přístup k vaší oblíbené zábavě. Není nic lehčího, než stisknout tlačítko mikrofonu na dálkovém ovladači a vyslovit příkaz. Skvělá kvalita obrazu 4K HDR Vychutnejte si jedinečný zážitek při sledování filmů. Mi Box S přináší nejnovější technologii s vysokorychlostním zpracováním 4K obrazu až při 60 snímcích za sekundu a nabízí tak dechberoucí obraz plný detailů. Dokonalý zvukový zážitek Mi Box S přináší vedle fantastického obrazu také dokonalý zvukový zážitek, se kterým budete mít pocit, jako byste seděli v kinosálu. Technologie Dolby a DTS poskytují jasnější trojrozměrný prostorový zvuk, který oceníte nejen u sledování akčních filmů a poslechu vaší oblíbené hudby. Velká úložná kapacita Multimediální centrum přináší vysoký výkon díky operační paměti 2 GB RAM a interní paměť o kapacitě 8 GB, díky čemuž můžete instalovat nepřeberné množství aplikací, sledovat filmy a hrát hry. Samozřejmostí je možnost připojení externího disku nebo flash disku pomocí USB portu.
Často hledaný produkt Xiaomi Mi Tv Box S EU OBAL POŠKOZEN lze získat mimo jiné tu na stránkách v kategorii audio! Nyní můžete najít akční kousky z této sekce za super peníze! Značka neuvedeno představuje vysoce kvalitní produkty skutečně levně!

Tento levný produkt Xiaomi Mi Tv Box S EU OBAL POŠKOZEN od značky neuvedeno jde sehnat právě teď u nás za zcela nejnižší cenu. Nyní můžete mít za 1 439 Kč.