Xiaomi Pad 5 (6GB/128GB) bílá

Výkonný i barevný Xiaomi Pad 5, bílý Nechte se pohltit překrásnými barvami a obrazy, které vás doslova přikovají k obrazovce.... více informací »
Xiaomi Pad 5 (6GB/128GB)
Značka: Xiaomi
9 699 Kč
Ověřit dostupnost
Výkonný i barevný Xiaomi Pad 5, bílý Nechte se pohltit překrásnými barvami a obrazy, které vás doslova přikovají k obrazovce....

Výkonný i barevný Xiaomi Pad 5, bílý Nechte se pohltit překrásnými barvami a obrazy, které vás doslova přikovají k obrazovce. Takové okouzlení vám nabídne tento tablet od značky Xiaomi. Ať už se tedy pustíte do sledování vašich oblíbených filmů nebo nejrůznější pracovní činnosti, vše vám půjde absolutně od ruky. Nebudete namáhat vaše oči Při používání Xiaomi Pad 5 se nemusíte bát otravného modrého světla. Displej jeho podíl totiž výrazně redukuje a vaše oči se tak nebudou tolik namáhat. Zároveň snímá i okolní prostředí a přizpůsobí tedy svůj jas míře osvětlení místnosti. Překrásné barvy a obrazy Kochejte se přirozenými a živými barvami umocněnými umocní technologií Dolby Vision. Každý váš obrázek, video i hra tak budou vypadat úžasně. Plynulé přechody zajistí příjemná obnovovací frekvence 120 Hz. Vše pak s kvalitou obrazu WQHD+. Skvělý výkon i výdrž Jeho jádrem je výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 860, který zajišťuje lepší výkon, takže si můžete být jisti, že všechny vaše aplikace se spustí v cuku letu. K tomu disponuje i velkou baterií s kapacitou 8 720 mAh, takže se budete moci věnovat vaší hře. A pro snazší práci také oceníte rozdělení obrazovky. Tento designový produkt máte možnost koupit prostě na našem webu zařazený v rubrice notebooky. Podívejte se na ještě další produkty z naší rubriky ve výprodejové akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele Xiaomi. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Xiaomi dlouhodobě prodává top výrobky. za báječnou cenu. Podívejte se sami.

Kvalitní a levný produkt Xiaomi Pad 5 (6GB/128GB) bílá originál od výrobce Xiaomi lze zakoupit momentálně za báječnou cenu. Nyní pořídíte jen za 9 699 Kč.