Yeelight LED Screen Light Bar Pro

LED svítidlo Yeelight Light Bar Pro Nechte se při hraní počítačových her ohromit působivými světelnými efekty produkovanými Light Barem určeným... více informací »
Yeelight LED Screen Light Bar
Značka: Yeelight
2 609 Kč
Ověřit dostupnost
LED svítidlo Yeelight Light Bar Pro Nechte se při hraní počítačových her ohromit působivými světelnými efekty produkovanými Light Barem určeným...

LED svítidlo Yeelight Light Bar Pro Nechte se při hraní počítačových her ohromit působivými světelnými efekty produkovanými Light Barem určeným pro LED monitory. Yeelight LED Screen Light Bar Pro vám svými 16 miliony barev zajistí pohlcující herní zážitky, které ještě umocňuje možnost synchronizace RGB osvětlení se systémy Razer Chroma a Overwolf. RGB podsvícení s 16 miliony barev Řešíte, jak ještě pozvednout svoje herní zážitky? LED světlo Light Bar Pro dodá vašemu hernímu doupěti působivé podsvícení v 16 milionech barev s dechberoucími světelnými efekty. Díky synchronizaci se systémy Razer Chroma a Overwolf si budete moci užít interaktivní osvětlení při hraní oblíbených počítačových her. Různé způsoby ovládání Světelnou lištu lze ovládat hned několika způsoby. Můžete tak využít nejen dálkový ovladač, který je součástí balení, ale například i aplikace Yeelight a Mi Home, Yeelight Smart Dimmer nebo dálkový ovladač Yeelight BT Remote. Nechybí ani možnost ovládání hlasem. Ideální i pro práci v kanceláři Yeelight LED Screen Light Bar Pro je ideální nejen pro vášnivé hráče her, ale i pro každého, kdo pracuje v kanceláři. Zajistí vám totiž příjemné osvětlení pracovního prostoru před monitorem s možností regulace jasu nebo bílé barvy pro vaše maximální pohodlí, přičemž konstrukce svítidla brání vytváření nežádoucích odlesků.

Výjimečný produkt Yeelight LED Screen Light Bar Pro značky Yeelight naleznete zde teď právě za super peníze. Aktuálně za 2 609 Kč.