Zabezpečovací systém Anker Eufy EufyCam 2 Kit: 2x EufyCam

EufyCam 2 Kit + 2x EufyCam Zabezpečovací sytém značky Anker se rychle stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Kamera poskytuje možnost... více informací »
Zabezpečovací systém Anker Eufy EufyCam 2 Kit: 2x
Značka: Anker
9 799 Kč
Ověřit dostupnost
EufyCam 2 Kit + 2x EufyCam Zabezpečovací sytém značky Anker se rychle stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Kamera poskytuje možnost...

EufyCam 2 Kit + 2x EufyCam Zabezpečovací sytém značky Anker se rychle stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Kamera poskytuje možnost nočního vidění a video ve skvělé Full HD kvalitě. K dispozici je zabudovaný mikrofon s jehož pomocí můžete s osobou u dveří komunikovat. A podpora hlasového asistenta nebo schopnost rozpoznávat obličeje vás už ani nepřekvapí. Rozeznání obličeje Díky umělé inteligenci kamera dokáže rozpoznat obličeje, ale dokonce i rozlišit zvířata a výrazně tak sníží počet spuštěných alarmů kvůli planému poplachu. Vysoká kvalita záznamu EufyCam vás zaujme také svým kvalitním záznamem videa, které je ve Full HD rozlišení, takže obraz budete mít vždy jasný a čistý. Noční vidění Už se nemusíte bát o svůj majetek ani v noci, protože kamera disponuje nočním viděním a vy tak získáte i kvalitní noční obraz. Funkční za každého počasí Zařízení se pyšní certifikací IP67 a tím se stává odolným vůči vodě, ale i ostatním povětrnostním vlivům. Snadná komunikace i správa Součástí přístroje je mikrofon, který zajistí, že budete moci spolehlivě komunikovat s osobou u vašich dveří, aniž byste ke dveřím museli dojít. K obsluze sytému postačí váš chytrý telefon s aplikací Eufy Security, která je dostupná jak pro Android, tak iOS.

Designový produkt Zabezpečovací systém Anker Eufy EufyCam 2 Kit: 2x EufyCam od skvělé a známé značky Anker jde získat právě dnes extra výhodně. Nyní za 9 799 Kč.