Zadní kryt pro Apple iPhone 12 mini, černá

Kryt pro iPhone 12 mini s MagSafe Váš mobilní telefon Apple iPhone 12 mini si zaslouží prvotřídní ochranu a právě proto je tu originální... více informací »
Zadní kryt pro Apple iPhone
Značka: Apple
1 087 Kč
Ověřit dostupnost
Kryt pro iPhone 12 mini s MagSafe Váš mobilní telefon Apple iPhone 12 mini si zaslouží prvotřídní ochranu a právě proto je tu originální...

Kryt pro iPhone 12 mini s MagSafe Váš mobilní telefon Apple iPhone 12 mini si zaslouží prvotřídní ochranu a právě proto je tu originální silikonový kryt s MagSafe v černé barvě, který se jednoduše přicvakne a poskytne vašemu telefonu špičkovou ochranu proti poškození i rychlejší bezdrátové dobíjení. Rychlejší bezdrátové nabíjení Kryt zaujme hedvábně jemným povrchem ze silikonu s integrovanými magnety, díky kterým kryt nejenže perfektně přilehne k telefonu, ale současně zajišťuje i rychlejší a jednodušší bezdrátové nabíjení. Stačí telefon i v krytu položit na bezdrátovou nabíječku a sledovat, jak rychle se mu doplňuje energie.Ve slevě produkt Zadní kryt pro Apple máte možnost najít nyní tu na webu ve známé rubrice pro mobily. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z naší kategorie jednoduše online. Dodavatel Apple nabízí vynikající zboží. Nakupujte výhoděn u nás! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty značky Apple. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Zadní kryt pro Apple iPhone 12 mini, černá od společnosti Apple jde sehnat u nás nyní ve slevě! Aktuálně v akci za 1 087 Kč.