Zadní kryt pro iphone 13 Mini, červená

Spolehlivá ochrana pro váš telefon Stylové ochranné pouzdro Liquid Magnet pro Apple iPhone 13 Mini v červené barvě je navrženo tak, aby dokonale... více informací »
Zadní kryt pro iphone 13
Značka: Winner Group
429 Kč
Ověřit dostupnost
Spolehlivá ochrana pro váš telefon Stylové ochranné pouzdro Liquid Magnet pro Apple iPhone 13 Mini v červené barvě je navrženo tak, aby dokonale...

Spolehlivá ochrana pro váš telefon Stylové ochranné pouzdro Liquid Magnet pro Apple iPhone 13 Mini v červené barvě je navrženo tak, aby dokonale ladilo k vašemu zařízení a přesto umožnilo snadné ovládání. Je navrženo přesně pro Váš telefon, díky čemuž tak budete mít přístup ke všem důležitým konektorům a tlačítkům. Materiál pouzdra a hladkost povrchu umožňuje z pouzdra snadno smýt různé nečistoty jako např. stopy pera. Zabudované magnetky pak zajišťují nabíjení pomocí některých bezdrátových nabíječek i snadné uchycení na magnetický držák.

Tento kvalitní a žádaný kousek Zadní kryt pro iphone 13 Mini, červená od značky se skvělou pověstí Winner Group můžete sehnat v naší online nabídce téměř zdarma! Pouze nyní za 429 Kč.