Zadní kryt pro iphone 13 Mini, modrá

Spolehlivá ochrana pro váš telefon Stylové ochranné pouzdro Liquid Magnet pro Apple iPhone 13 Mini v modré barvě je navrženo tak, aby dokonale ladilo k... více informací »
Zadní kryt pro iphone 13 Mini
Značka: Winner Group
429 Kč
Ověřit dostupnost
Spolehlivá ochrana pro váš telefon Stylové ochranné pouzdro Liquid Magnet pro Apple iPhone 13 Mini v modré barvě je navrženo tak, aby dokonale ladilo k...

Spolehlivá ochrana pro váš telefon Stylové ochranné pouzdro Liquid Magnet pro Apple iPhone 13 Mini v modré barvě je navrženo tak, aby dokonale ladilo k vašemu zařízení a přesto umožnilo snadné ovládání. Je navrženo přesně pro Váš telefon, díky čemuž tak budete mít přístup ke všem důležitým konektorům a tlačítkům. Materiál pouzdra a hladkost povrchu umožňuje z pouzdra snadno smýt různé nečistoty jako např. stopy pera. Zabudované magnetky pak zajišťují nabíjení pomocí některých bezdrátových nabíječek i snadné uchycení na magnetický držák.

Tento neodolatelný produkt Zadní kryt pro iphone 13 Mini, modrá od předního výrobce Winner Group lze pořídit ještě dnes až neuvěřitelně levně. Aktuálně výhodně za 429 Kč.