Zadní kryt pro Xiaomi Redmi Note 9, Carbon, černá

Obrňte a zkrášlete svůj smartphone Zadní kryt edice Carbon v černé barvě od společnosti Winner Group - WG pro mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 9 je... více informací »
Zadní kryt pro Xiaomi
Značka: Winner Group
224 Kč
Ověřit dostupnost
Obrňte a zkrášlete svůj smartphone Zadní kryt edice Carbon v černé barvě od společnosti Winner Group - WG pro mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 9 je...

Obrňte a zkrášlete svůj smartphone Zadní kryt edice Carbon v černé barvě od společnosti Winner Group – WG pro mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 9 je jedinečným doplňkem, který nejenže váš chytrý telefon ochrání v případě pádu, ale navíc s ním bude vypadat stylověji, než kdy dříve. Tento kryt dokonale kopíruje křivky telefonu, zachovává skvělou dostupnost všech ovládacích prvků a neomezuje snímací čočku fotoaparátu. Jeho skvělý karbonový design nejen skvěle padne do vaší ruky, ale také způsobí závist všech, kdo váš telefon v tomto pouzdře spatří.

Velmi prodávaný výrobek Zadní kryt pro Xiaomi Redmi Note 9, Carbon, černá od skvělého výrobce Winner Group je k získání právě zde ve výhodné akci! Akční cena 224 Kč.